تاریخ انتشار خبر: ۸ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۸:۴۷:۰۲
کد خبر : 20550

مسابقات تیراندازی بانوان خوزستان در دزفول برگزار شد+عکس

به گزارش دزنا۲۴”رییس هیات تیراندازی شهرستان دزفول ، به خبرنگار ما گفت:در این مسابقات بانوان تیرانداز از شهرهای اهواز ، آبادان ، ماهشهر و دزفول در قالب پنج تیم شرکت داشتند. محمد عباباف افزود:در امتیاز تیمی ،ملی حفاری اهواز اول شد ، قدس اهواز به مقام دوم دست یافت و تیم تیراندازی بانوان دزفول نیز […]

به گزارش دزنا۲۴”رییس هیات تیراندازی شهرستان دزفول ، به خبرنگار ما گفت:در این مسابقات بانوان تیرانداز از شهرهای اهواز ، آبادان ، ماهشهر و دزفول در قالب پنج تیم شرکت داشتند.

محمد عباباف افزود:در امتیاز تیمی ،ملی حفاری اهواز اول شد ، قدس اهواز به مقام دوم دست یافت و تیم تیراندازی بانوان دزفول نیز به مقام سوم رسید.

وی افزود:در رقابت های تیراندازی با تفنگ بادی نیز اعظم ایسوند از دزفول ، منور میری از تیم ملی حفاری اهواز و زهرا تفبان از آبادان به ترتیب مقام های اول تاسوم را کسب کردند.

همچنین در مسابقات تیراندازی با تپانچه بادی نیز رزیتا نوروزی از ملی حفاری اهواز اول شد ، مریم خواجوی از نفت آبادان و الهه گل کور از اهواز به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

رییس هیات تیراندازی دزفول ،افزود:برندگان دور نهایی این رقابت ها به مسابقات کشوری راه پیدا خواهند کرد.

وی از آمادگی این شهرستان برای برگزاری مسابقات کشوری خبر داد و گفت:دزفول از امکانات لازم برای میزبانی مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی برخوردار می باشد.

اشتراک مطلب با :
  1. محمد Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    به امید پشتیبانی از ورزشکاران دزفولی