تاریخ انتشار خبر: ۷ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۹:۳۳
کد خبر : 20526

برگزاری جشنواره «رقص زنان» در تهران!؟

به گزارش دزنا۲۴”حسین نوش آبادی خبر برگزاری جشنواره رقص بانوان در تهران را کذب دانست و تاکید کرد: وزارت ارشاد هرگز به برگزاری چنین جشن هایی مجوز نداده و نمی دهد و قطعا اگر هم چنین مجالسی در کشور برگزار شود با مخالفت نهادهای مربوطه رو به رو خواهد شد. اخیرا برخی رسانه محافظه کار […]

به گزارش دزنا۲۴”حسین نوش آبادی خبر برگزاری جشنواره رقص بانوان در تهران را کذب دانست و تاکید کرد: وزارت ارشاد هرگز به برگزاری چنین جشن هایی مجوز نداده و نمی دهد و قطعا اگر هم چنین مجالسی در کشور برگزار شود با مخالفت نهادهای مربوطه رو به رو خواهد شد.

اخیرا برخی رسانه محافظه کار از برگزاری جشنوراه رقص محلی برای بانوان خبر داده و برگزاری این حرکت را به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتسب کرده اند. حسین نوش آبادی در پاسخ به خبرنگار ما درباره صحت این خبر اعلام کرد: «چنین خبری مطلقا صحیح نیست و برگزاری چنین رویدادی هیچگونه ربطی به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نداشته و بعید می دانم نهاد دیگری هم برای برگزاری مراسم های اینگونه اقدام کند.»

نوش آبادی تاکید کرد: «انتشار اخبار جعلی و کذب از سوی برخی افراد و گروه ها برای حاشیه سازی علیه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دنبال می شود که نمونه آخر این حرکت درباره خبر دروغ تک خوانی بانوان رخ داد که با پیگیری و دقت نظر وزیر محترم ارشاد دغدغه مراجع محترم تقلید رفع شد. بنابراین متاسفانه خبرسازی کذب و جعلی علیه ارشاد همچنان از سوی عده ای ادامه دارد که دستاوردی جز اتلاف وقت و زمان دربر ندارد. گاهی می بینیم علیه خبر جعلی صدها تحلیل و نظر منتشر می شود حال آنکه خبر از اساس دروغ است.»

به تازگی علی جنتی نیز به حاشیه سازی علیه وزارتخانه اش واکنش نشان داده وگفته است: «صریحا می‌گویم که ما به هیچ آلبوم تک‌خوانی مجوز ندادیم و هر چه بوده هم‌خوانی بوده است. باید این موضوع را در نظر گرفت که برخی در این خصوص جعل دروغ می‌کنند.»جنتی تاکید کرده است: «باید با مواردی که دروغ گفته می‌شود و تحریف در واقعیت می‌شود، برخورد کرد. این مسولیت تنها بر عهده وزارت ارشاد نیست؛ سایت‌های خبری تحت قانون مطبوعات هستند و هیات نظارت بر مطبوعات بایستی بر روی این قسمت تصمیمی‌گیری کند.»

 

اشتراک مطلب با :