تاریخ انتشار خبر: ۷ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۴:۵۰
کد خبر : 20520

هشدار این شامپوهای غیربهداشتی را نخرید!

به گزارش شبکه خبری و اطلاع رسانی دزنا۲۴”نماینده و بازرس ویژه رئیس سازمان غذا و دارو از توزیع دو نوع شامپوی تقلبی و جعلی در بازار خبر داد. علی اکبر جعفریاری، نماینده و بازرس ویژه رئیس سازمان غذا و دارو گفت: این شامپوها با برندهای (CLEAR) و (PANTENE) که هر دو دارای برچسب تقلبی با […]

به گزارش شبکه خبری و اطلاع رسانی دزنا۲۴”نماینده و بازرس ویژه رئیس سازمان غذا و دارو از توزیع دو نوع شامپوی تقلبی و جعلی در بازار خبر داد.

علی اکبر جعفریاری، نماینده و بازرس ویژه رئیس سازمان غذا و دارو گفت: این شامپوها با برندهای (CLEAR) و (PANTENE) که هر دو دارای برچسب تقلبی با شماره (۲۳۷۰۸۱۸۰۵۸۹۲۴۵۱۵) است که دارای محتویات غیربهداشتی بوده و به هیچ وجه مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان غذا و دارو نیست.

جعفریاری گفت: از مصرف کنندگان تقاضا داریم که در هنگام خرید حتماً به اصل بودن کالا از طریق کنترل برچسب‌های اصالت اطمینان پیدا کنند و در صورت مشاهده هر گونه کالای تقلبی در بازار حتماً موارد را به سازمان غذا و دارو اطلاع دهند.

نماینده و بازرس ویژه رئیس سازمان غذا و دارو گفت: با متخلفان کالاهای تقلبی و هر گونه تخلف جزئی برخوردهای قانونی خواهد شد و پرونده آن‌ها به دستگاه‌های ارسال و معرفی می‌شوند.

وی گفت: فروشندگان این نوع کالاها باید آن‌ها را به شرکت‌های توزیع و پخش مرجوع کنند.

 

 

اشتراک مطلب با :
  1. امیربصیری United States Unknow Browser Unknow Os گفت:

    لطفآ آدرس غذا ودارو را بندویسید