تاریخ انتشار خبر: ۶ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۶:۰۴:۵۹
کد خبر : 20492

امکان نمایش فیلم های جشنواره بین المللی رشد در دزفول فراهم شد

محمد پوررکنی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگارما، هدف از برگزاری این جشنواره را ارایه آموزش های لازم به دانش آموزان در زمینه حقوق شهروندی ، اخلاق و مسایل تربیتی در قالب فیلم عنوان کرد و افزود:۷۰ فیلم کوتاه و بلند ، مستند و نیز انیمیشن در مدت برپایی این جشنواره تا ۱۲ […]

محمد پوررکنی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگارما، هدف از برگزاری این جشنواره را ارایه آموزش های لازم به دانش آموزان در زمینه حقوق شهروندی ، اخلاق و مسایل تربیتی در قالب فیلم عنوان کرد و افزود:۷۰ فیلم کوتاه و بلند ، مستند و نیز انیمیشن در مدت برپایی این جشنواره تا ۱۲ اسفند به نمایش در می آید.

وی افزود:علاوه بر سالن ایثار و سالن های آمفی تئاتر دزفول ، امکان نمایش فیلم های این جشنواره در برخی مدارس شهرستان دزفول نیز فراهم شده است.

پوررکنی گفت:آیین افتتاحیه چهل و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در دزفول ، ساعت ۸٫۳۰ دقیقه صبح روز شنبه نهم اسفند ماه با حضور نماینده وزارت آموزش و پرورش و جمعی از مدیران استان خوزستان در سالن مهتاب دزفول برگزار می شود.

جشنواره بین المللی فیلم های علمی، آموزشی و تربیتی رشد قدیمی ترین جشنواره فیلم در ایران و جشنواره ای تخصصی است که با مدیریت وزارت آموزش و پرورش و اهتمام سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی همه ساله با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی فیلم های برتر آموزشی و تربیتی برگزار می شود.

چهل و چهارمین جشنواره علمی، آموزشی و تربیتی فیلم رشد با حضور ۲۰۹اثر از ۴۰ کشور در استانهای مختلف کشور در حال برگزاری است.

اشتراک مطلب با :
,