تاریخ انتشار خبر: ۵ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۳:۰۷:۰۱
کد خبر : 20471

همایش بزرگ روزمهندس در دزفول برگزارمیشود

به گزارش دزنا ۲۴” به نقل از روابط عمومی کانون بسیج مهندسین شهرستان دزفول به مناسبت پنجم اسفند ماه روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس، همایشی در سالن شیخ مرتضی انصاری (ره) دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول برگزار می شود. محمد رضا برپور، در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: روز […]

به گزارش دزنا ۲۴” به نقل از روابط عمومی کانون بسیج مهندسین شهرستان دزفول به مناسبت پنجم اسفند ماه روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس، همایشی در سالن شیخ مرتضی انصاری (ره) دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول برگزار می شود.
محمد رضا برپور، در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: روز مهندس روز پاسداشت خودباوری، خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل و روز گرامیداشت پیشگامان پیشرفت و سازندگی در کشور و روز گرامیداشت یاد و خاطره ۱۴۰۰ مهندس شهید در دوران دفاع مقدس است.
وی افزود: این همایش با هدف ارتباط بیشتر صنعت ودانشگاه ودولت در جهت عمل به منویات مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی در این روز برگزار می گردد.
مدیر کانون بسیج مهندسین شهرستان دزفول گفت : همایش با حضور صنعتگران و کارآفرینان برتر استانی و و شهرستانی در سالن شیخ مرتضی انصاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول برگزار می گردد.
این همایش از ساعت ۱۵ روز چهارشنبه۶ اسفند برگزار می‌شود.
براساس این خبر بسیج مهندسین شهرستان دزفول هر ساله به مناسبت روز ملی مهندسین این مراسم را برگزار می‌کند و در آخر از مهندسین نمونه تقدیر به عمل می آورد.

اشتراک مطلب با :