تاریخ انتشار خبر: ۵ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۸:۰۲:۳۹
کد خبر : 20467

۴ کشته در تصادف محور هندیجان به ماهشهر

رئیس جمعیت هلال احمر هندیجان از کشته شدن چهار نفر و مجروح شدن سه نفر دیگر در تصادف امروز محور هندیجان به ماهشهر خبر داد. عاشور قنواتی دقایقی پیش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در هندیجان اظهار کرد: پیش از ظهر امروز بر اثر برخورد دو دستگاه وانت بار و یک دستگاه سواری پژو […]

رئیس جمعیت هلال احمر هندیجان از کشته شدن چهار نفر و مجروح شدن سه نفر دیگر در تصادف امروز محور هندیجان به ماهشهر خبر داد.

عاشور قنواتی دقایقی پیش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در هندیجان اظهار کرد: پیش از ظهر امروز بر اثر برخورد دو دستگاه وانت بار و یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ در محل سه راهی دهملا در محور هندیجان به ماهشهر، متاسفانه چهار نفر از هموطنان ما جان خود را از دست داده و سه نفر زخمی شدند.

وی با بیان اینکه شدت برخورد به حدی بوده که خودرو پژو دچار آتش سوزی شد، افزود: در این حادثه هر سه سرنشین سواری پژو ۴۰۵ به‌ علت آتش سوزی به‌ طور کامل سوخته که هویت آنها غیرقابل تشخیص بود و یک نفر از سرنشینان وانت بار سایپا در دم کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر هندیجان گفت: اجساد و آسیب دیدگان بعد از رهاسازی توسط اکیپ امداد و نجات هلال احمر هندیجان به مراکز درمانی اعزام شدند علت حادثه توسط کارشناسان در حال بررسی است.

 

اشتراک مطلب با :