تاریخ انتشار خبر: ۵ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۳:۳۷
کد خبر : 20457

ساخت سه مجتمع شورای حل اختلاف در دزفول آغاز شد

به گزارش دزنا۲۴” از روابط عمومی شورای حل اختلاف کشور ، رییس دادگستری استان خوزستان در آیین آغاز عملیات ساخت این مجتمع های شورای حل اختلاف گفت:شوراهای حل اختلاف با کمترین هزینه موجب صلح و سازش میان طرفین دعوا شده و بار سنگینی از دوش دادگستری برداشته اند. فرهاد افشارنیا افزود:در صلح و سازش هر […]

به گزارش دزنا۲۴” از روابط عمومی شورای حل اختلاف کشور ، رییس دادگستری استان خوزستان در آیین آغاز عملیات ساخت این مجتمع های شورای حل اختلاف گفت:شوراهای حل اختلاف با کمترین هزینه موجب صلح و سازش میان طرفین دعوا شده و بار سنگینی از دوش دادگستری برداشته اند.

فرهاد افشارنیا افزود:در صلح و سازش هر دو طرف سود می برند و در فاصله زمانی کمتری پرونده آن ها به نتیجه می رسد در حالی که در دادگاه اینگونه نیست و مسیر رسیدگی به پرونده طولانی است.

وی ضمن تقدیر از کمک های خیرین در احداث مجتمع های شورای حل اختلاف شهرستان دزفول اظهار کرد: امروز خیرین اموال خود را در راه اعتلای فرهنگ اسلامی در طبق اخلاص گذاشته اند.

عبدالعباس زبیدی نیا رییس امور شوراهای حل اختلاف خوزستان نیز گفت: با توجه به نقش مهم و ارزنده شورای حل اختلاف در کاهش پرونده ها به دستگاه قضا و اشاعه فرهنگ صلح و سازش در جامعه باید این نهاد تقویت و حمایت شود.

ساختمان شورای حل اختلاف شهرک عدالت دزفول با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال افتتاح شد.

همچنین عملیات ساخت مجتمع شورای حل اختلاف شهرهای امام و شمس آباد دزفول از سوی شورای اسلامی و شهرداری های این شهرها آغاز گردید.

زمین این مجتمع های شورای حل اختلاف از سوی شوراهای اسلامی این شهرها اهدا شده است.

شهرستان دزفول با حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت در شمال خوزستان،دارای ۲۰ شعبه شورای حل اختلاف شهری و ۱۰۰ شعبه روستایی است که در هشت مجتمع شورای حل اختلاف متمرکز می باشند.

اشتراک مطلب با :