تاریخ انتشار خبر: ۳ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۹:۵۸:۲۸
کد خبر : 20424

کسب ۹ مدال توسط بانوان کاراته کای دزفولی در مسابقات بین المللی کاراته

به گزارش دزنا۲۴” پرویز رنگرز  روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ما افزود:بانوان کاراته کای دزفولی در این رقبات ها که با شرکت هشت تیم خارجی از کشورهای عراق، کویت، لبنان، بحرین، سوریه ، افغانستان، پاکستان و آذربایجان در تهران برگزار شد موفق به کسب ۹ مدال رنگارنگ شدند. وی افزود:در این مسابقات در […]

به گزارش دزنا۲۴” پرویز رنگرز  روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ما افزود:بانوان کاراته کای دزفولی در این رقبات ها که با شرکت هشت تیم خارجی از کشورهای عراق، کویت، لبنان، بحرین، سوریه ، افغانستان، پاکستان و آذربایجان در تهران برگزار شد موفق به کسب ۹ مدال رنگارنگ شدند.

وی افزود:در این مسابقات در رده نونهالان آتاناز بیگ وردی ،نرجس عروجیان ،فاطمه اکرمی و آیدا پور خماری موفق به کسب مدال نقره شدند و پریسا حاجی گلی موفق به کسب مدال برنز شد.

رنگرز گفت:در رده جوانان نیز زینب جمشیدیان موفق به کسب مدال برنز شد و در رده امید نسترن کاید خورده مدال برنز را از آن خود کرد.

رییس اداره ورزش و جوانان دزفول افزود:در رده پیشکسوتان نیز زهرا جمشیدی از دزفول مدال نقره را از آن خود کرد.

وی با اشاره به مسابقات کیک جوستر قهرمانی کشور نیز گفت:مسابقات کیک جوستر قهرمانی کشور در شهرستان بوکان برگزار شد و ایمان حسینوند از دزفول موفق به کسب مدال طلای این مسابقات شد.

اشتراک مطلب با :