تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۲۱:۲۶:۰۰
کد خبر : 20245

سالانه ۴۰۰ شناور در کشور نیاز به تعمیرات دارند

به گزارش دزنا۲۴” سید حسین دهدشتی ظهر امروز در آئین به آب اندازی شناور لندینکرافت در شرکت کشتی سازی اروندان اظهار کرد: به طور سالانه ۴۰۰ شناور در کشور نیاز به تعمیرات دارند. وی افزود: در زمان حاضر این شناورها جهت تعمیر به دبی و کویت برده می‌شوند. رئیس مجمع نمایندگان خوزستان تصریح کرد: با […]

به گزارش دزنا۲۴” سید حسین دهدشتی ظهر امروز در آئین به آب اندازی شناور لندینکرافت در شرکت کشتی سازی اروندان اظهار کرد: به طور سالانه ۴۰۰ شناور در کشور نیاز به تعمیرات دارند.

وی افزود: در زمان حاضر این شناورها جهت تعمیر به دبی و کویت برده می‌شوند.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان تصریح کرد: با توجه به امکانات مشابه متاسفانه به دلیل عدم استفاده صحیح از این امکانات کار تعمیرات در کشورمان انجام نمی‌شود.

دهدشتی اضافه کرد: در صورت انجام مدیریت صحیح و استفاده بهینه از امکانات می‌توانیم علاوه بر انجام تعمیرات شناورها در داخل کشور از خروج ارز نیز جلوگیری کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد تا در آتیه‌ای نزدیک شاهد به آب اندازی سایر کشتی‌ها باشیم.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود ۱۲ سال پیش شرکت کشتی سازی اروندان با مدیران غیربومی و بی‌انگیزه رو به رکود گذاشت اما با تغییر مدیریت که بومی نیز هست ماندگاری این شرکت رقم خورد.

دهدشتی در پایان افزود: پس از سال‌ها همت و تلاش مدیران، کارشناسان و کارکنان این شرکت، بالاخره شاهد به بار نشستن کوشش‌های شبانه روزی آنها هستیم و شناورسازی امروز شناور لندینکرافت خود گواهی این سعی و کوشش است.

منبع:فارس

اشتراک مطلب با :