تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۲۱:۱۸:۵۰
کد خبر : 20237

موفقیت‌های ۳۶ ساله ملت ایران مرهون رهبری‌های امام و مقام معظم رهبری است

به گزارش دزنا۲۴” آیت‌الله محسن حیدری ظهر امروز در آئین به آب اندازی کشتی لندینکرافت در محل شرکت کشتی سازی اروندان، با بیان اینکه نباید وظیفه قدردانی را فراموش کنیم، اظهار کرد: در ابتدا از امام امت و مقام معظم رهبری که فرهنگ خودباوری، اعتماد به نفس و ما می‌توانیم را برای ملت ایران اسلامی […]

به گزارش دزنا۲۴” آیت‌الله محسن حیدری ظهر امروز در آئین به آب اندازی کشتی لندینکرافت در محل شرکت کشتی سازی اروندان، با بیان اینکه نباید وظیفه قدردانی را فراموش کنیم، اظهار کرد: در ابتدا از امام امت و مقام معظم رهبری که فرهنگ خودباوری، اعتماد به نفس و ما می‌توانیم را برای ملت ایران اسلامی به ارمغان آورند، تقدیر می‌کنیم.

وی اضافه کرد: با وجود تحقیرهای اعمال شده از سوی رژیم پهلوی که سبب کنار گذاشته شدن استعدادهای خدادادی ایرانیان و استعمارگران مانع از پیشرفت آنها شده بودند، به فضل الهی و رهبری حکیمانه امام امت و مقام معظم رهبری، بار دیگر در عرصه‌های مختلف گوی سبقت را از دیگران ربودیم.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: ممانعت‌های رژیم طاغوتی مانع از شکوفایی روزافزون توانمندی‌ها و استعدادهای ایرانیان نشد.

وی، خطاب به کارکنان این شرکت یادآور شد: امروز ما قدردان فکرهای باز، سلیقه‌ها و اندیشه‌های نورانی و دستان توانمند شما هستیم.

نماینده مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون ما مشکلات و بحران‌های مختلفی همچون ریزگردها و آب و غیره در استان داریم که اگر همدلی میان نخبگان، مسئولان، علما، دانشگاهیان و مدیران وجود داشته باشد بسیاری از این مشکلات حل می‌شوند.

شفیعی افزود: متاسفانه برخی ناهماهنگی‌ها در سطح استان سبب می‌شود تا مشکلات همچنان لاینحل بر روی دست ما باقی بمانند و ما جز شرمندگی چیزی در خور شایسته برای بازگوکردن به مردم نداریم.

وی اضافه کرد: خداوند در وجود انسان‌ها استعدادهای زیادی را قرار داده که باید در جهت شکوفایی آنها تلاش کنیم.

نماینده مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خرسندیم که بستر و فضای کار و تلاش برای ما ایرانیان به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایجاد شده و سایر ملت‌ها نیز از ما الگوبرداری می‌کنند.

شفیعی از اعمال تحریم‌ها، مشکل تراشی، به راه اندازی اسلام هراسی، تشکیل جریان‌های تکفیری و توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) به عنوان برخی از اقدامات دشمنان نظام جمهوری اسلامی نام برد و گفت: دشمنان به دلیل خوف از فرهنگ اسلامی که عالم گیر شده است، دست به چنین اقداماتی می‌زنند.

وی در پایان افزود: باید از بشارت‌های قرآنی تعلیم بگیریم و در راستای انجام مسئولیت‌ها حرکت کنیم.

منبع:فارس

اشتراک مطلب با :