تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۲۱:۱۶:۵۵
کد خبر : 20235

آیت‌الله حیدری: مردم خوزستان قدردان تمام خدمات صورت‌گرفته هستند

به گزارش دزنا۲۴” آیت‌الله محسن حیدری ظهر امروز در همایش دومین افتتاحیه طرح‌های محرومیت‌زدایی قرارگاه کربلا در اتاق بازرگانی خرمشهر، اظهار کرد: خداوند را شاکریم که همایشی با عنوان افتتاح چند پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی در مناطق خوزستان به ویژه منطقه خرمشهر تشکیل شده است. وی با تشکر از سپاه، قرارگاه کربلا و قرب کوثر، […]

به گزارش دزنا۲۴” آیت‌الله محسن حیدری ظهر امروز در همایش دومین افتتاحیه طرح‌های محرومیت‌زدایی قرارگاه کربلا در اتاق بازرگانی خرمشهر، اظهار کرد: خداوند را شاکریم که همایشی با عنوان افتتاح چند پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی در مناطق خوزستان به ویژه منطقه خرمشهر تشکیل شده است.

وی با تشکر از سپاه، قرارگاه کربلا و قرب کوثر، دستیابی به این فرصت را به آنها تبریک گفت و در ادامه عنوان کرد: کارهای عمرانی انجام شده به برکت روحیه بسیجی است که به واسطه همین روحیه، دفاع مقدس را پشت سر گذاشته و انقلاب را به پیروزی رساندیم.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: این روحیه همان روحیه‌ای است که از آن به جهاد یاد می‌شود و دری است از درهای بهشت، که تنها برای عده ای خاص گشوده می‌شود.

وی، دستاوردهای عظیم کشور را به برکت قرآن و تعالیم دینی دانست و افزود: تمام تحولات در درون و بیرون کشور و مقاومت در برابر استکبار جهانی همه ریشه در همین روحیه بسیجی و جهادی دارد.

حیدری اضافه کرد: این همه اسلام‌هراسی، جسارت به ساحت رسول اکرم (ص) و صدها جنایت دیگر همه معلول یک چیز و آن ترس از روحیه بسیجی است.

وی متذکر شد: تمام این اقدامات دشمن به‌خاطر ترس از همین روحیه است که در میان مردم ایران وجود دارد و باید قدردان آن باشیم و آن را حفظ کنیم.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، با تقدیر از اقدامات انجام شده به واسطه سپاه و قرارگاه کربلا، خاطرنشان کرد: شایستگی که در مردم خرمشهر و آبادان وجود دارد به اندازه‌ای است که اگر بسیج، سپاه و تمام ادارات همه روزه کار کنند، نخواهند توانست گوشه‌ای از شایستگی‌های مردم این شهرها را جبران کنند.

وی با بیان اینکه هر قدمی که برای این مردم و به طور ویژه عشایر منطقه انجام شود، مایه تقدیر بوده اما ناکافی است، افزود: اینکه با لایروبی بیش از ۸۰ نهر، احداث تعداد معدودی مسجد و احداث ۱۰ تا ۱۵ خانه بهداشت گمان شود که کار پایان یافته، نظر اشتباهی است و باید دانست که این تنها بخش کوچکی از کار است.

حیدری، مسئولان را به استفاده از روحیه بسیجی در راه خدمت به مردم فراخواند و خاطرنشان کرد: به کارگیری روحیه بسیجی در راه خدمت به مردم نوعی شکر نعمت است و یقین داشته باشید که مردم این خطه قدردان تمام خدمات هستند.

وی در ادامه جانفشانی‌های عشایر عرب‌زبان در مقابله با استعمار انگلستان در حدود یک قرن پیش را یادآور شد و از برگزاری کنگره بین‌المللی بزرگداشت واقعه عشایر در اهواز خبر داد.

حیدری در پایان گفت: سردار نقدی زیر نظر آیت‌الله موسوی جزایری برای بزرگداشت واقعه عشایر اقدام به برپایی کنگره بین‌المللی کرده که نمایندگانی از لبنان، یمن و بحرین در این کنگره حضور خواهند داشت.

منبع:فارس

اشتراک مطلب با :