تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۶:۴۴
کد خبر : 18198

حمله ˝داعش˝ به کربلا مجددا خنثی شد

«شاکر محمود» رئیس شورای ناحیه عامریه – فلوجه در عراق که از مناطق استان “الأنبار” به شمار می رود،‌ از خنثی شدن حمله گروهک تروریستی – تکفیری «دولت اسرائیلی عراق و شام» موسوم به “داعش” به کربلا خبر داد. وی در کنفرانسی خبری با حضور خبرنگاران که روز پنج شنبه برگزار شد، در این باره […]

«شاکر محمود» رئیس شورای ناحیه عامریه – فلوجه در عراق که از مناطق استان “الأنبار” به شمار می رود،‌ از خنثی شدن حمله گروهک تروریستی – تکفیری «دولت اسرائیلی عراق و شام» موسوم به “داعش” به کربلا خبر داد.

وی در کنفرانسی خبری با حضور خبرنگاران که روز پنج شنبه برگزار شد، در این باره گفت: نیروهای گروهک “داعش” که در شرق استان “الأنبار” کمین کرده اند، قصد داشته اند حمله ای به استان کربلا انجام دهند اما این حمله توسط نیروهای ما خنثی شد.

او همچنین گفت:‌ البته ما با کمک نیروهای عشایر منطقه توانستیم حمله تروریست ها به کربلا را خنثی کنیم. بدون کمک عشایر این کار امکان پذیر نبود. نقطه دقیق حمله به “داعش” در دو منطقه “رزازه” و “آباء” در شرق الأنبار و غرب کربلا رخ داد.

رئیس شورای ناحیه عامریه – فلوجه افزود: مردان عشیره “أبو عیسی” در این حمله به نیروهای ما کمک کردند. تعداد نیروهای عشایر ۱۵۰ مرد جنگی بود. البته در این حمله تعدادی از جنگنده های ارتش نیز از ما حمایت کردند. حمله ما به “داعش” از منطقه “عامریه” آغاز شد.

لازم به ذکر است،‌ طی چند ماه اخیر جنگجویان گروهک تروریستی – تکفیری “داعش” چندین بار قصد حمله به شهر کربلای معلی را داشته اند اما همواره در برابر ارتش و گروه های مقاومت مردمی شکست خورده و موفق نشده اند به کربلا برسند. آخرین حمله آنان به کربلا حدود ۱۰ روز پیش در ۳۱ کیلومتری این شهر خنثی و متوقف شد.
شیعه انلاین

اشتراک مطلب با :