تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۸:۳۰
کد خبر : 18157

اجرای پایش طرح آموزشی «محیط‌ یار» در دزفول

دزنا ۲۴” فرهاد قلی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: پس از اجرای طرح آموزشی محیط‌یار در دزفول و انتخاب محیط یاران در مدارس شهرستان، برنامه پایش طرح آموزشی محیط‌یار در سطح مدارس دزفول آغاز شده است. وی اضافه کرد: برنامه پایش فاز نخست طرح محیط‌یار در دزفول در راستای ادامه برنامه‌های آموزشی […]

دزنا ۲۴” فرهاد قلی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: پس از اجرای طرح آموزشی محیط‌یار در دزفول و انتخاب محیط یاران در مدارس شهرستان، برنامه پایش طرح آموزشی محیط‌یار در سطح مدارس دزفول آغاز شده است.

وی اضافه کرد: برنامه پایش فاز نخست طرح محیط‌یار در دزفول در راستای ادامه برنامه‌های آموزشی طرح مذکور در مدارس هدف آغاز، که در این برنامه اجرای فاز اول طرح توسط کارشناسان و مربیان با بازدید از مدارس هدف، جمع‌آوری آثار هنری محیط یاران، ارائه کتاب‌های محیط زیستی و … مورد پایش و ارزیابی قرار می‌گیرد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول خاطرنشان کرد: هدف از این پایش برنامه‌ریزی لازم برای اجرای فاز دوم طرح آموزشی محیط‌یار در سطح شهرستان دزفول خواهد بود.

به گزارش دزنا ۲۴، فاز اول طرح آموزشی محیط یار در سال تحصیلی ۹۳ ـ ۹۲ در سطح، مدارس مقطع ابتدایی دزفول اجرا و ۳ هزار دانش‌آموز و ۲۵۰ محیط‌یار انتخاب شده است.

اشتراک مطلب با :