تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۹:۱۶:۵۰
کد خبر : 18108

بازگشت پیکر مطهر ۷۵ شهید از مرز شلمچه به خاک میهن

حسین عشقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار کرد: فردا رأس ساعت ۹ صبح پیکر ۷۵ شهید تازه تفحص شده از مرز شلمچه به میهن باز می‌گردد. وی تصریح کرد: این شهدا در یک ماه گذشته و به ویژه در دهه اول محرم از خاک عراق و از مناطق فاو، مجنون و العماره […]

حسین عشقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار کرد: فردا رأس ساعت ۹ صبح پیکر ۷۵ شهید تازه تفحص شده از مرز شلمچه به میهن باز می‌گردد.

وی تصریح کرد: این شهدا در یک ماه گذشته و به ویژه در دهه اول محرم از خاک عراق و از مناطق فاو، مجنون و العماره کشف شدند.

فرمانده قرارگاه کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد: این ۷۵ شهید گلگون کفن در عملیات والفجر۸، خیبر و تک دشمن طی ساله‌ای ۶۵ و ۶۶ در منطقه زویدات به شهادت رسیده‌اند.

عشقی با بیان اینکه مراسم استقبال از این پیکرهای مطهر در مرز شلمچه انجام می‌شود، افزود: فردا و با پایان مراسم استقبال، این پیکرهای مطهر میان سه شهرستان خرمشهر، آبادان و شادگان تقسیم شده و پس از نماز مغرب و عشا با حضور شهروندان این سه شهرستان مراسم بزرگداشتی همراه با قرائت دعای پرفیض توسل برگزار می‌شود.

فرمانده قرارگاه کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در پایان عنوان کرد: روز بعد این پیکرها از سه شهرستان آبادان، خرمشهر و شادگان به معراج شهدای اهواز منتقل خواهد شد.

اشتراک مطلب با :