تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۹:۱۰:۳۸
کد خبر : 18100

نماینده مجلس: مشکل برق شهرهای جدید دزفول از سوی وزارت نیرو برطرف می شود

به گزارش دزنا ۲۴”  عباس پاپی زاده’ روز دوشنبه به خبرنگار ما افزود:در نشستی که به منظور حل مشکل برق شهرستان دزفول با معاون وزیر نیرو و رییس شرکت توانیر برگزار شد مشکل برق روستاها و شهرهای جدید دزفول ناشی از کمبود امکانات تشریح و پیگیری و حل این مشکلات به وزارت نیرو ارائه شد. […]

به گزارش دزنا ۲۴”  عباس پاپی زاده’ روز دوشنبه به خبرنگار ما افزود:در نشستی که به منظور حل مشکل برق شهرستان دزفول با معاون وزیر نیرو و رییس شرکت توانیر برگزار شد مشکل برق روستاها و شهرهای جدید دزفول ناشی از کمبود امکانات تشریح و پیگیری و حل این مشکلات به وزارت نیرو ارائه شد.

وی افزود:شهرهای تازه تاسیس این شهرستان همچون روستاها فاقد روشنایی لازم در سطح شهر بوده که این مسئله برای وزارت نیرو تاسف بار است این درحالی است که شرکت توزیع برق شهرستان دزفول به دلیل نداشتن نقدینگی لازم توانایی پرداخت مطالبات پیمانکاران را ندارد.

این نماینده مجلس به پربار بودن برق مصرفی در پست های مختلف این شهرستان اشاره کرد و خواستار تکمیل پست ۴۰۰ شمال دزفول و پست ۱۳۲ سردشت برای جلوگیری از صدمه

به پست های برق این شهرستان شد.

وی افزود:به معاون وزیر نیرو به عنوان عضو کمیسون برنامه و بودجه پیشنهاد گردید تا اعتبار پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی مربوط به شبکه برق روستاها را افزایش داده تا از مشکلات این بخش کاسته شود.

‘همایون حایری’ معاون وزیر نیرو نیز در این نشست قول مساعدت و همکاری داد تا شخصا مشکل برق دزفول را پیگیری نموده و مشکل روشنایی شهرهای تازه تاسیس این شهرستان و روستاهای منطقه را بر طرف کند.

همچنین در این نشست مصوب گردید ظرفیت ترانس مورد نیاز پست ۴۰۰ دزفول در اسرع وقت اضافه گردد تا مشکل این پست نیز برطرف شده ضمن اینکه مقرر شد پیمانکاران طلبکار توزیع برق دزفول شناسایی و به شرکت توانیر معرفی شوند تا طی چند مرحله مطالبات آنها بطور مستقیم از شرکت توانیر پرداخت گردد.

اشتراک مطلب با :
  1. علی Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    تشکر از مهندس پاپی زاده که این همه زحمت میکشن

  2. رضا United States Unknow Browser Unknow Os گفت:

    تلاش مهندس پاپی زاده را سپاسگزارم خداوند به شما توفیق دهد