تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۵:۵۱
کد خبر : 18048

شهرداری شمس‌آباد دزفول صدرنشین لیگ برتر فوتبال خوزستان

به گزارش دزنا ۲۴”‌ در ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال و از هفته هفتم دور رفت این رقابت‌ها، هفت دیدار در شهرهای مختلف خوزستان برگزار شد. برتری چهار بر یک شاهین ندسا ماهشهر در دیدار مقابل ماهان سوسنگرد موجب شد تیم شاهین با این پیروزی  ۱۲ امتیازی شود و در جایگاه سوم جدول این رقابت‌ها […]

به گزارش دزنا ۲۴”‌ در ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال و از هفته هفتم دور رفت این رقابت‌ها، هفت دیدار در شهرهای مختلف خوزستان برگزار شد.

برتری چهار بر یک شاهین ندسا ماهشهر در دیدار مقابل ماهان سوسنگرد موجب شد تیم شاهین با این پیروزی  ۱۲ امتیازی شود و در جایگاه سوم جدول این رقابت‌ها قرار گیرد.

در رامهرمز دیدار تیم شهرداری شمس‌آباد دزفول مقابل استقلال این شهر بدون گل خاتمه پذیرفت تا تیم میهمان با وجود نتیجه مساوی همچنان در صدر جدول باقی ماند.

تیم استقلال رامشیر در خانه به نخستین پیروزی خود دست یافت و توانست با نتیجه دو بر یک کارگر شادگان را شکست دهد.

تیم جنوب دشت آزادگان در استادیوم تختی ایذه میهمان تیم سپاهان بود که این بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید؛ تیم جنوب با این تساوی ۱۵ امتیازی شد و در جایگاه دوم جدول این رقابت‌ها قرار گرفت.

در دیگر دیدار نیز که به میزبانی ویس برگزار شد، تیم پرسپولیس میزبان تیم شهباز شادگان بود که این بازی نیز با نتیجه تساوی صفر بر صفر خاتمه یافت.

تیم‌های جنوب باغملک و یاران ماهشهر نیز در دیگر دیدار این هفته رو در روی هم قرار گرفتند که این دیدار با نتیجه سه بر سه مساوی به پایان رسید.

تساوی دیگری نیز در این هفته از مسابقات فوتبال لیگ برتر خوزستان رقم خورد و دو تیم پارسیان همت بندرامام و استقلال شوشتر با نتیجه پرگل  چهار بر چهار به کار خود پایان دادند.

در پایان هفته هفتم این رقابت‌ها تیم شهرداری شمس‌آباد دزفول با ۱۵ امتیاز همچنان صدرنشین ماند و جنوب دشت آزادگان با ۱۵ امتیاز و تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم قرار گرفت.

تیم شاهین ندسا ماهشهر نیز با ۱۲ امتیاز و یک بازی کمتر در جایگاه سوم ایستاد.

لیگ برتر فوتبال خوزستان با حضور ۱۴ تیم شهرداری شمس آباد دزفول، جنوب دشت آزادگان، شاهین ندسا ماهشهر، استقلال رامهرمز، استقلال شوشتر، جنوب باغملک، پرسپولیس ویس، یاران ماهشهر، ماهان سوسنگرد، سپاهان ایذه، استقلال رامشیر، شهباز شادگان، کارگر شادگان، پارسیان همت بندرامام خمینی  برگزار می‌شود.

تیم قهرمان این مسابقات به عنوان نماینده استان به مسابقات لیگ دسته سه کشور راه پیدا خواهد کرد.

از نکات قابل توجه این بازی‌ها  حضور سرزده علی طرفی نایب رئیس هیئت فوتبال خوزستان به همراه هیئت همراه برای سرکشی و دیدن امکانات شهرستان‌هاست که این هفته در شهرهای بندرماهشهر- بندرامام خمینی و رامشیر حضور یافتند.

اشتراک مطلب با :