تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۹:۳۱:۳۱
کد خبر : 17991

حضور بیش از سه و نیم میلیون زائر در کربلا همزمان با عاشورا

فرمانده عملیات کربلا سه شنبه در گفت‌وگو با پایگاه خبری سومریه نیوز اعلام کرد که بیش از سه و نیم میلیون زائر در روز عاشورا در شهر کربلا حضور داشته‌اند. این مقام اممنیتی عراقی تاکید کرد که طرح نیروهای امنیتی متشکل از نیروهای پلیس و ارتش برای تامین امنیت عزاداران با موفقیت انجام شده است. امروز […]

فرمانده عملیات کربلا سه شنبه در گفت‌وگو با پایگاه خبری سومریه نیوز اعلام کرد که بیش از سه و نیم میلیون زائر در روز عاشورا در شهر کربلا حضور داشته‌اند.

این مقام اممنیتی عراقی تاکید کرد که طرح نیروهای امنیتی متشکل از نیروهای پلیس و ارتش برای تامین امنیت عزاداران با موفقیت انجام شده است.

امروز سه‌شنبه مصادف با عاشورای حسینی سراسر شهرهای عراق به سوگ شهادت امام حسین (ع) و برادرش حضرت اباالفضل العباس (ع) و ۷۲ یارش در کربلا نشسته و در شهر کربلای معلی نیز مراسم ویژه‌ای از اولین ساعات بامداد امروز درحال برگزاری است.

استاندار کربلا عاشورای امسال را متفاوت‌تر از سال‌های گذشته دانست، چراکه پس از دو سال منطقه جرف النصر از عناصر تکفیری داعشی پاکسازی شد و این امر بازتابی مستقیم بر تامین امنیت کربلا و زائران حسینی دارد.

اشتراک مطلب با :