تاریخ انتشار خبر: ۷ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۳:۵۵:۲۵
کد خبر : 17935

استقبال زوج های عراقی از مرکز درمان ناباروری دزفول

‘ سیما جنتی ‘ روزسه شنبه در گفت و گوی به خبرنگار ما افزود: تاکنون ۱۰ زوج عراقی برای درمان ناباروری به مرکز ام البنین دزفول مراجعه کرده و با استقبال صورت گرفته این روند همچنان رو به افزایش است. وی با اشاره به ظرفیت مراکز درمانی دزفول در زمینه گردشگری درمان گفت: ارائه خدمات […]

‘ سیما جنتی ‘ روزسه شنبه در گفت و گوی به خبرنگار ما افزود: تاکنون ۱۰ زوج عراقی برای درمان ناباروری به مرکز ام البنین دزفول مراجعه کرده و با استقبال صورت گرفته این روند همچنان رو به افزایش است.

وی با اشاره به ظرفیت مراکز درمانی دزفول در زمینه گردشگری درمان گفت: ارائه خدمات درمانی به بیماران سایر کشورها و استقبال صورت گرفته بیانگر ظرفیت بالای مراکز درمانی ایران متناسب با استانداردهای جهان است.

دکتر جنتی افزود: در مرکز درمان ناباروری ام البنین دزفول علاوه بر زوج های منطقه شمال استان خوزستان به بیماران استانهای همجوار از جمله ایلام و لرستان نیز خدمات درمانی ارائه می شود.

وی ابراز امیدواری کرد که با روند رو به رشد فعالیت های بهداشتی و درمانی در این شهرستان شاهد موفقیت هرچه بیشتر دانشگاه علوم پزشکی دزفول در سطح بین المللی باشیم.

اشتراک مطلب با :