تاریخ انتشار خبر: ۵ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۰:۴۸
کد خبر : 17928

به‌کارگیری ۴۲۰ نیروی خدماتی برای آماده‌سازی مسیرهای عزاداری محرم در دزفول

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، پیش از ظهر امروز جلسه هماهنگی کارشناسان حوزه معاونت اجرایی و خدمات شهری به‌مناسبت فرارسیدن ماه محرم، با حضور شهردار دزفول، مدیران مناطق و سازمان‌های مربوطه و معاونان شهرداری در محل دفتر شهردار برگزار شد. دراین جلسه، دستورات لازم از طرف شهردار به مسئولان مربوطه برای هر چه […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴، پیش از ظهر امروز جلسه هماهنگی کارشناسان حوزه معاونت اجرایی و خدمات شهری به‌مناسبت فرارسیدن ماه محرم، با حضور شهردار دزفول، مدیران مناطق و سازمان‌های مربوطه و معاونان شهرداری در محل دفتر شهردار برگزار شد.

دراین جلسه، دستورات لازم از طرف شهردار به مسئولان مربوطه برای هر چه بهتر برگزار شدن عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) ابلاغ شد.

شهردار دزفول در این جلسه اظهار کرد: ۴۲۰ نیروی خدماتی برای پاکسازی و زیباسازی مسیرهای عزاداران آماده به‌کار هستند تا شهر را به بهترین نحو برای عزاداری امام حسین(ع) و عزاداران آن حضرت آماده کنند، که این امر با همکاری و همیاری مناطق سه‌گانه انجام خواهد پذیرفت.

محمدرضا کرمی‌نژاد افزود: خدمتگزاری به عزاداران حسینی افتخار بزرگی است که امسال با آمادگی بیشتر نسبت به سال‌های قبل به عنوان خادمین اباعبدالله الحسین(ع) انجام خواهیم داد.

وی با بیان این که پاکیزه نگه داشتن شهر بدون همراهی و همکاری مردم امکان‌پذیر نیست گفت: نیروهای خدماتی شهرداری در روزهای تاسوعا و عاشورا ضمن جمع‌آوری زباله‌های سطح شهر، کیسه زباله‌های مورد نیاز شهروندان را بین آنها تقسیم می‌کنند.

شهردار دزفول، صمیمانه از شهروندان خواست تا در حفظ پاکیزگی محل خود همکاری کنند و خدمتگزاران خود را در حفظ نظافت شهر  یاری نمایند.

به گزارش دزنا ۲۴، مقرر شد به‌منظور رفاه حال شهروندان طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، از ۶ ماه محرم، زباله‌های موجود در بافت قدیم و مرکزی شهر در دو نوبت ظهر و شب جمع‌آوری شوند، همچنین اعلام کرد کشتارگاه شهرداری دزفول نیز به‌منظور شهروندانی که قصد ذبح دام را در روزهای تاسوعا و عاشورا دارند فعال خواهد بود.

اشتراک مطلب با :