تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۱۹:۲۶
کد خبر : 17852

امام جمعه دزفول: آیت الله مهدوی کنی خدمات ارزنده ای به اسلام و نظام داشت

به گزارش دزنا ۲۴” حجت الاسلام ‘سیدمحمدعلی قاضی دزفولی’  افزود:آیت الله مهدوی کنی از یاران نزدیک امام (ره) بوده که پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همواره در خدمت نظام بود. وی افزود:نقش آیت الله مهدوی کنی در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب اسلامی به عنوان روحانی برجسته در نظام اسلامی همواره مهم ، موثر […]

به گزارش دزنا ۲۴” حجت الاسلام ‘سیدمحمدعلی قاضی دزفولی’  افزود:آیت الله مهدوی کنی از یاران نزدیک امام (ره) بوده که پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همواره در خدمت نظام بود.

وی افزود:نقش آیت الله مهدوی کنی در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب اسلامی به عنوان روحانی برجسته در نظام اسلامی همواره مهم ، موثر و تاثیر گذار بوده است.

امام جمعه دزفول همچنین از برگزاری مجلس بزرگداشت این عالم ربانی در مصلای جمعه این شهر در روز جمعه دوم آبان ماه خبر داد.

به دنبال ارتحال رییس مجلس خبرگان رهبری ، اساتید ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول نیز در بیانیه ای درگذشت آیت الله مهدوی کنی رییس دانشگاه امام جعفر صادق(ع) را تسلیت گفتند.

در بیانیه این دانشگاه آمده است:آیت الله مهدوی کنی عالم ربانی و از یاران معتمد امام راحل(ره) قبل از انقلاب یک مبارز انقلابی تمام عیار و در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره در خدمت انقلاب و نظام اسلامی بود که خدمات وی هرگز فراموش نخواهد شد.

ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول نیز در بیانیه ای درگذشت آیت الله مهدوی کنی را تسلیت گفت.

به دنبال ارتحال آیت الله مهدوی کنی رییس مجلس خبرگان رهبری ، از سوی رییس جمهوری دو روز عزای عمومی اعلام شد.

اشتراک مطلب با :