تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۰۶:۴۴
کد خبر : 17844

عرضه گوشت گوساله ۱۶ هزار تومانی برای محرم

علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در گفت‌وگو با فارس گفت: گوشت قرمز در روزهای اخیر حدود ۵ درصد افزایش قیمت داشته و نرخ هر کیلوگرم گوشت شقه بدون دنبه آن از ۲۷ به ۲۸ هزار تومان رسیده است. وی به بیان دلایل افزایش قیمت گوشت گوسفند اشاره کرد و  افزود: افزایش تقاضا و ذبح تعداد زیادی دام در […]

علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی در گفت‌وگو با فارس گفت: گوشت قرمز در روزهای اخیر حدود ۵ درصد افزایش قیمت داشته و نرخ هر کیلوگرم گوشت شقه بدون دنبه آن از ۲۷ به ۲۸ هزار تومان رسیده است.

وی به بیان دلایل افزایش قیمت گوشت گوسفند اشاره کرد و  افزود: افزایش تقاضا و ذبح تعداد زیادی دام در عید قربان و نزدیک شدن به ماه محرم از دلایل افزایش قیمت بوده است.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن به محرم حسینی از چند روز  آینده، مراکزی در تهران به مردم معرفی می‌شود که در این مراکز گوشت گوساله داخلی برای نذر هیات‌ها در ایام سوگواری محرم با قیمت ۱۶ هزار ارائه می‌شود.‌

وی افزود: هیات‌ها و حسینه‌ها میتوانند با ارائه مدارک مربوطه مبنی بر فعالیت از این مراکز  گوشت گوساله، مرغ، برنج، حبوبات، روغن و شکر خریداری کنند.

اشتراک مطلب با :