تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , مهر, ۱۳۹۳ | ۲۱:۳۹:۱۵
کد خبر : 17826

گرد و غبار تا فردا مهمان خوزستانی‌هاست / آغاز بارش باران در شمال خوزستان

علیرضا غلام‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: سیستم ناپایداری که وارد خوزستان شده با شرایط زمین هماهنگی دارد و به این دلیل وزش باد قابل‌ ملاحظه در استان اتفاق افتاده است. وی افزود: برخاستن گرد و غبار در خوزستان به دلیل وزش باد در استان تا عصر فردا ادامه خواهد […]

علیرضا غلام‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: سیستم ناپایداری که وارد خوزستان شده با شرایط زمین هماهنگی دارد و به این دلیل وزش باد قابل‌ ملاحظه در استان اتفاق افتاده است.

وی افزود: برخاستن گرد و غبار در خوزستان به دلیل وزش باد در استان تا عصر فردا ادامه خواهد داشت و به این دلیل آسمان استان تا پایان وقت فردا دارای گرد و غبار است.

معاون هواشناسی خوزستان گفت: به دلیل وزش باد در استان و برخاستن گرد و غبار در خوزستان شعاع دید در شهرهای مختلف کاهش‌ یافته است.

وی با اشاره به آغاز بارش‌های باران در استان از عصر امروز افزود: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده بارش‌های باران توسط این سامانه در شمال استان اتفاق می‌افتد.

غلام‌پور با اشاره به اینکه بارش باران در سایر شهرهای خوزستان از ساعات گذشته آغاز شده است، اضافه کرد: بارش‌های باران از شهرهای خوزستان در ۲۴ ساعت گذشته آغاز شده و این بارش‌ها افزایش می‌یابد.

وی در پایان گفت: بارش‌ها در شهر حسینیه ۳٫۴ میلی‌متر، لالی ۲٫۹ میلی‌متر، دزفول ۲٫۵ میلی‌متر، شوشتر۱٫۵ میلی‌متر و گتوند یک میلی‌متر بوده است.

اشتراک مطلب با :