تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۷:۳۶
کد خبر : 17812

یک هزار و ۹۷۰ سکه تقلبی در دزفول کشف شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ احمد چنداز روز شنبه دراین باره افزود: با کسب خبری مبنی بر این که فردی با ارسال پیامک اقدام به کلاهبرداری می کند ماموران نیروی انتظامی با اقدام های اطلاعاتی و تحقیقات گسترده و استفاده از شیوه های پلیسی در عملیاتی ضربتی کلاهبرداران را با ۲۷۰ سکه تقلبی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ احمد چنداز روز شنبه دراین باره افزود: با کسب خبری مبنی بر این که فردی با ارسال پیامک اقدام به کلاهبرداری می کند ماموران نیروی انتظامی با اقدام های اطلاعاتی و تحقیقات گسترده و استفاده از شیوه های پلیسی در عملیاتی ضربتی کلاهبرداران را با ۲۷۰ سکه تقلبی دستگیر کردند.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با بررسی بیشتر متوجه شدند، متهمان در معاملات قبلی با استفاده از ترفندهای مختلف اقدام به کلاهبرداری کرده که در این رابطه چند مال باخته شناسایی و تعداد یک هزار و ۷۰۰ سکه تقلبی دیگر کشف شد.

فرمانده انتظامی دزفول هشدار داد: این افراد کلاهبردار پس از ارسال پیامک و برقراری تماس با افراد ساده لوح با معرفی خود به عنوان یکی از عشایر که تعدادی سکه باستانی و قدیمی پیدا کرده و قصد فروش آن ها را دارد از افراد کلاهبرداری می کردند.

سرهنگ چنداز از شهروندان خواست فریب پیامک ها و تماس های افراد کلاهبردار و سودجو را نخورند و به محض دریافت پیامک یا تماس، مراتب را به پلیس اطلاع دهند.

اشتراک مطلب با :