تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۲:۰۶
کد خبر : 17786

دوایی فر: مقابل اقدامات غیر کارشناسی شهرداری دزفول می ایستیم

دزنا ۲۴” : رئیس کمیسیون عمران شورای شهر دزفول گفت: همان گونه که از هر اقدام خوب شهرداری دفاع می کنیم، در برابر اقدامات غیر کارشناسی و احساسی نیز تمام قد می ایستیم. عادل دوایی فر در گفتگو با خبرنگار ما ، بیان اینکه باید پاسخگوی انتظارات، خواسته ها و نیازهای شهروندان باشیم، گفت: توجه […]

دزنا ۲۴” : رئیس کمیسیون عمران شورای شهر دزفول گفت: همان گونه که از هر اقدام خوب شهرداری دفاع می کنیم، در برابر اقدامات غیر کارشناسی و احساسی نیز تمام قد می ایستیم.

عادل دوایی فر در گفتگو با خبرنگار ما ، بیان اینکه باید پاسخگوی انتظارات، خواسته ها و نیازهای شهروندان باشیم، گفت: توجه به نیازها و خواسته های مردم راهبردی ترین هدف ما است. با تلاش اعضای شورای شهر و شهرداری در صدد این هستیم که با تامین منابع پایدار و همه جانبه پروژه های شهری را اجرایی کنیم.

وی افزود: هدف اصلی شورا و شهرداری توسعه و آبادانی به منظور فراهم ساختن رضایت شهروندان است که این مهم با مشارکت مردم زودتر به نتیجه دلخواه می رسد. چرا که اعتقاد داریم مشارکت عمومی نقش کلیدی در فراهم آوردن ابزار، امکانات و بستر توسعه را در پی دارد، زیرا پشتوانه مردمی و مشارکت عمومی سبب نظارت بیشتر شهروندان بر امور و ایجاد دلگرمی برای مسئولان شهری می شود و آنها با تلاش بیشتر برای ساختن شهری آباد و با نشاط اقدامات اساسی را به منصه ظهور می گذارند.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر دزفول در ادامه درباره وضعیت پروژه های عمرانی در شهر دزفول گفت: از آنجایی که اعضای شورای سوم و شهردار وقت، چشم انداز توسعه شهری دزفول را تدوین کرده بودند هم اکنون بسیاری از آن اقدامات خوب و کارشناسی را دنبال کرده و درصدد اتمام پروژه های نیمه تمام هستیم که می توان به رینگ جنوب شهر، پروژه قائم، پارکینگ طبقاتی در خیابان طالقانی، ساحل سازی، احداث پارک های محله ای، توسعه معابر و رفع گره های ترافیکی، احداث اماکن ورزشی در محلات، ارتقای مبلمان شهری، تفکیک زباله و همچنین توجه به نیازهای فرهنگی اشاره کرد. همچنین با توجه به تکمیل لوله گذاری طرح فاضلاب بخشی از خیابان های شهر و به دنبال قولی که به مردم داده بودیم روکش آسفالت را آغاز و در حال انجام داریم.

دوائی فر با ذکر این که در تلاشیم که ساحل سازی همچنان تداوم داشته باشد، خاطر نشان کرد: ساحل سازی از اقدامات خوب شورای سوم و شهردار وقت بود که اعضای شورای فعلی نیز به تداوم این طرح صحه گذاشته و با حمایت و همدلی امیدواریم که ساحل سازی با سرعت هرچه بهتر به سرانجام برسد.

وی در پاسخ به اطلاعیه های فروش زمین های دارای کاربری فضای سبز برای احداث مسکن که با اعتراض بعضی از شهروندان روبرو شده ضمن گلایه مندی از هرگونه تغییر کاربری فضاهای خدماتی و رفاهی بیان کرد: با درخواست های شهرداری تا جایی که متضاد با منافع شهر و شهروندان نباشد موافقت و در سریع ترین زمان ممکن به لوایح شهرداری پاسخ داده و نهایت همکاری را با شهرداری دارند. همان گونه که از هر اقدام خوب شهرداری دفاع می کنیم، در برابر اقدامات غیر کارشناسی و احساسی نیز تمام قد می ایستیم و مخالف اقدام شهرداری مبنی بر هر گونه تغییر کاربری زمین فضای سبز و خدماتی و رفاهی به مسکونی و فروش آن هستیم چرا که این کار را خلاف مصالح شهر و شهروندان و همچنین حذف و حراج سرمایه های پایدار شهر می دانیم و باید از سرمایه های شهر صیانت کرده و کوچکترین لغزشی در این اقدام غیرکارشناسی، بزرگترین صدمه و آسیب را به شهر و شهروندان می رساند.

عضو شورای شهر دزفول گفت: حمایت از طرح های درآمدزا و پایدار و تولید ثروت برای شهر و شهروندان در چارچوب قانون، از اهداف راهبردی و رسالت مهم شورا است و اطمینان می دهم هرآنچه در توان داریم را برای رفاه شهروندان و اعتلا و آبادانی دزفول به کار گیریم.

دوائی فر تاکید کرد: وقتی منافع مردم در میان باشد قاطعانه از آن دفاع کرده و برای صیانت از حقوق و سرمایه مردم در مقابل هیچ کس کوتاه نمی آییم، کسی که در مقابل خدا زانو زد مطمئن باشید همیشه در مقابل هر قدرت زیاده خواهی زانو نزده و استوار می ماند.

مهر / فارس / دزنا ۲۴

اشتراک مطلب با :
 1. غلامرضا Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  ماموریت شهردار فعلی گرفتن زمینهای کشاورزی از صاحبان اصلی شان است و واگذاری صوری به افرادی خاص با سند های تقلبی.من راضی نیستم کسی زمینهایم را…… ای مردم بیایید چشم های از حدقه در امده من و دهان بازم را ببندید. سند سازی الکی و……..تغضم داره میترکد پس ان همه سند که برایم نوشتند چی شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! کجا رفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. احمد Romania Unknow Browser Unknow Os گفت:

  بد نیست بازرسی محترم سری به بخش درامد بزند و پرونده های قدیمی رو رو کند
  پرونده هایی حاکی از برگزاری مزایده های صوری به افراد دوست و آشنا
  مزایده هایی حاکی از پایمال شدن حق بقیه به قیمت کسب درامد بیشتر برای شهرداری
  ما هم راضی نیستیم از عملکرد شهرداری در این رابطه

 3. الهه Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  بد نیست بگید چرا تو زمینایی که برای احداث پارک بوده الان آپارتمان هست

 4. بهنام Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  اگه کسی هست که مدعی دفاع از حقوق شهروند ومخصوصا کودکان است لطفا یسری به کوی نگارستان بزنه ببینه چطور شهرداری خیابان شصتوپنج متری رابه مسکونی تبدیل کرده مرکز خدماتی بازار رافرخته جهت مسکونی وکلی ساختمان بلند مرتبه رامجوز داده ولی دریغ از یک پارک محله ای که بچه های ساکن دران ساختمان ها بتوانند بازی کنند یا ساکنین نگار ها باید ازاخر نگارها برای خریدبه پانصد دستگاه بروند حالا خودتان قضاوت کنید

 5. محمد Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  دو صد گفته چون نیم کردار نیست. دیگر ملت از حرف و شعار خسته شده اند. کار به عمل برآید به سخندانی نیست.

 6. 123 Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  آیا تصرف غیر قانونی زمین شخصی که از دادگاه حکم دارد از ۱۰سال قبل که هیچ کس حتی شهرداری حق ورود در زمین راندارد و عدم مصالحه با صاحبان زمین عدالت است؟و به آنها قیمتی اعلام شود که در دورترین نقاط این شهر نیز همچین قیمتی نیست؟زمین نام برده در یکی از بهترین و گرانترین خیابانهای شهر واقع است که توسط شهرداری آسفالت شده است. عدالت کجا است؟