تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۱۰:۰۰
کد خبر : 17772

موفقیت ورزشکاردزفولی در رشته پاورلیفتینگ

نوجوانان ورزشکار دزفولی موفق به کسب مدال نقره در مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی باشگاه های خوزستان شد. به گزارش دزنا ۲۴”  سید پویا پژوهیده ورزشکار ۱۷ ساله دزفولی که از باشگاه بدنسازی و پاورلیفتینگ توانمنداهواز در این دوره از مسابقات حضور داشت، موفق شد رتبه دوم دسته ۱۰۵ کیلوگرم در رده سنی نوجوانان را کسب و […]

نوجوانان ورزشکار دزفولی موفق به کسب مدال نقره در مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی باشگاه های خوزستان شد.
به گزارش دزنا ۲۴”  سید پویا پژوهیده ورزشکار ۱۷ ساله دزفولی که از باشگاه بدنسازی و پاورلیفتینگ توانمنداهواز در این دوره از مسابقات حضور داشت، موفق شد رتبه دوم دسته ۱۰۵ کیلوگرم در رده سنی نوجوانان را کسب و افتخار دیگری را برای جامعه ورزشی خوزستان و منطقه به ثبت برساند.
براساس این گزارش؛ مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی باشگاه های خوزستان  که در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد، آقای سید پویا پژوهیده توانست با مجموع رکورد ۳۴۵ کیلوگرم و کسب نشان ارزشمند قهرمانی در این دوره از رقابت ها، نام خود را به عنوان ورزشکار مدال آور دزفولی در مسابقات رسمی پاورلیفتینگ ثبت نماید.
سایت خبری دزنا ۲۴” کسب این موقیت ارزشمند را به آقای سید پویا پژوهیده و خانواده محترم وی و همچنین جامعه ورزشی بدنسازی و پاورلیفتینگ تبریک عرض می نماید.

اشتراک مطلب با :