تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۶:۲۵:۵۴
کد خبر : 17738

دستگیری ۳ متخلف صید ماهی در دزفول

دزنا ۲۴” فرهاد قلی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با مااظهار کرد: در گشت و کنترل زیستگاه‌های دزفول، سه متخلف صید غیرمجاز ماهی توسط ماموران یگان حفاظت محیط زیست دزفول دستگیر و از آنان تعداد ۶۱ قطعه ماهی رودخانه‌ای کشف شد. وی اضافه کرد: متخلفان مذکور با استفاده از تور ماهیگیری پرتابی بدون پروانه صید مبادرت به […]

دزنا ۲۴” فرهاد قلی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با مااظهار کرد: در گشت و کنترل زیستگاه‌های دزفول، سه متخلف صید غیرمجاز ماهی توسط ماموران یگان حفاظت محیط زیست دزفول دستگیر و از آنان تعداد ۶۱ قطعه ماهی رودخانه‌ای کشف شد.

وی اضافه کرد: متخلفان مذکور با استفاده از تور ماهیگیری پرتابی بدون پروانه صید مبادرت به صید در رودخانه دز کرده بودند که دستگیر شدند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول تصریح کرد: رودخانه دز سومین رودخانه پر آب کشور، به‌دلیل کیفیت مطلوب و همچنین پارامترها و شرایط زیستی، از زیستگاه‌های غنی ماهیان بومی و انواع آبزیان است که در راستای حفاظت بیشتر از غنا و تنوع زمین آن از هرگونه صید غیرمجاز جلوگیری می‌شود.

به گزارش دزنا ۲۴، شهرستان دزفول در شمال خوزستان به‌دلیل دارا بودن منابع آبی و زیستگاه‌های بکر و ارزشمند دارای غنا و تنوع زیستی کم‌نظیر است.

اشتراک مطلب با :