تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۲۸:۰۲
کد خبر : 17708

فعالیت ۴ مرکز کمپ ترک اعتیاد زیر نظر بهزیستی در دزفول

مهری گودرزیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دزفول اظهار کرد: چهار مرکز کمپ ترک اعتیاد زیر نظر بهزیستی در شهرستان مشغول به فعالیت هستند و امیدواریم بتوانیم این مراکز را افزایش داد. وی در زمینه کارگروه تشکل‌های مردم‌نهاد در اوج پیشگیری از اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی افزود: بر اساس آمار ارائه شده از […]

مهری گودرزیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دزفول اظهار کرد: چهار مرکز کمپ ترک اعتیاد زیر نظر بهزیستی در شهرستان مشغول به فعالیت هستند و امیدواریم بتوانیم این مراکز را افزایش داد.

وی در زمینه کارگروه تشکل‌های مردم‌نهاد در اوج پیشگیری از اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی افزود: بر اساس آمار ارائه شده از طریق سازمان بهداشت جهانی، انواع آسیب‌های روانی و اجتماعی به شکل فزاینده‌ای در تمام جوامع رو به ازدیاد و افزایش است.

مدیرکل موسسه خیریه همای رحمت دزفول، پیامد آسیب‌های اجتماعی را اختلالات روانی و اجتماعی نام برد و تصریح کرد: اعتیاد و بزهکاری در بین نوجوانان و جوانان کم آگاه ساکن حواشی شهر بالاست.

وی در پایان عنوان کرد: امید است این موسسه با اجرای کارگاه‌های پیشگیری از اعتیاد و آموزش مهارت زندگی بتواند گام موثرتری در پیشگیری از آسیب اجتماعی مخصوصا اعتیاد بردارد.

اشتراک مطلب با :