تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۲۴:۱۷
کد خبر : 17704

سارقان جاده های شوش دستگیر شدند

به گزارش دزنا ۲۴” بنقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ ‘ حمیدرضا بهاروند ‘ روز شنبه افزود:با وقوع چند فقره سرقت وسایل و اموال رانندگان در مسیر جاده ترانزیتی شوش ، اهواز رسیدگی به این موضوع در دستور کار اکیپی از کارآگاهان ویژه پلیس شوش قرار گرفت. وی افزود:کارآگاهان با بررسی نقاط آلوده و […]

به گزارش دزنا ۲۴” بنقل از پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ ‘ حمیدرضا بهاروند ‘ روز شنبه افزود:با وقوع چند فقره سرقت وسایل و اموال رانندگان در مسیر جاده ترانزیتی شوش ، اهواز رسیدگی به این موضوع در دستور کار اکیپی از کارآگاهان ویژه پلیس شوش قرار گرفت.

وی افزود:کارآگاهان با بررسی نقاط آلوده و با استفاده از شیوه ها و شگردهای خاص پلیسی ، سه نفر از سارقان را شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ بهاروند ، سرکرده این باند سارقان را فردی معروف به ‘ چم چم ‘ معرفی کرد و افزود:یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه ، هفت دستگاه گوشی همراه مسروقه و ۱۲ قطعه سنگ و اشیای باستانی مربوط به دوران ایلامی و مقادیری مواد مخدر از نوع هروئین و شیشه از مخفیگاه این سارقان کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شوش گفت:سارقان به چندین فقره سرقت جاده ای اعتراف کرده و برای تکمیل تحقیقات تحویل پلیس آگاهی شدند.

اشتراک مطلب با :