تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۹:۲۷:۲۴
کد خبر : 17619

جلوی جشن‌های غیرمجاز به بهانه اعیاد گرفته شود

حجت‌الاسلام مرتضی بیگدلی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مصلای امام علی(ع) دزفول با بیان اینکه به گزارش دزنا ۲۴” مقاومت مردم سوریه در مقابل تروریست‌ها و حامیان آنها مایه مباهات و افتخار است اظهار داشت: ائتلاف ضد داعش ائتلافی دروغین بوده چرا که تشکیل ائتلاف ضد داعش اقدامی در راستای اهداف […]

حجت‌الاسلام مرتضی بیگدلی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مصلای امام علی(ع) دزفول با بیان اینکه به گزارش دزنا ۲۴” مقاومت مردم سوریه در مقابل تروریست‌ها و حامیان آنها مایه مباهات و افتخار است اظهار داشت: ائتلاف ضد داعش ائتلافی دروغین بوده چرا که تشکیل ائتلاف ضد داعش اقدامی در راستای اهداف استکبار جهانی است.
وی در ادامه با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی عنوان کرد: وجود سبزپوشان نیروی انتظامی نشانه قانونمندی، اقتدارگرایی، امنیت و مردم‌داری است که با وجود امکانات و تجهیزات کم، خدمات شایسته‌ای ارائه می‌دهند و با خطرات زیادی مواجه هستند.

بیگدلی همچنین با گرامیداشت هفته نظارت و اطلاعات بیان کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) با چشمانی همیشه بیدار، لایه‌های پنهان دسیسه‌های دشمنان را آشکار کرده و توطئه‌های آنان را کشف، خنثی و ناکام می‌کنند.

امام جمعه موقت دزفول اضافه کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) با عرض اندام در مقابل دشمن، برای برقراری تامین امنیت حضوری همه‌جانبه و فعال از خود نشان می‌دهند که جای قدردانی دارد.

این مسئول در ادامه سالروز میلاد امام هادی(ع) را تبریک گفت و افزود: به امامت رسیدن امام هادی(ع) در سن هشت سالگی یکی از اعجازهای الهی است که این امام بزرگ در طول عمر خود شاگردان زیادی را تربیت کرده و زیارت جامعه کبیره از آثار بر جای مانده این امام همام است.

بیگدلی همچنین روز جهانی پست را یادآور شد و ابراز کرد: نیروهای خدوم و زحمتکش پست یادآور خبرهای خوش برای مردم هستند که اینک به دلیل توسعه ارتباطات خدمات و فعالیت آنها کمتر دیده می‌شود.

وی، راه‌اندازی دفاتر پیشخوان دولت را از خدمات ارزنده پست دانست و گفت: این دفاتر در کمترین زمان به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند که این حرکت زمینه راحتی بسیاری از مردم را در عصر حاضر فراهم ساخته است.

امام جمعه موقت دزفول در پایان عید غدیر خم را گرامی داشت و به مردم توصیه کرد جلوی پخش موسیقی غیرمجاز به بهانه جشن عید غدیر را بگیرند.

اشتراک مطلب با :