تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۹:۲۰:۰۰
کد خبر : 17617

شهادت و مجروح شدن ۲ مأمور دیگر از نیروی انتظامی در سراوان

در پی شهادت سه مأمور نیروی انتظامی در شهرستان سراوان در سیستان و بلوچستان، صبح امروز نیز در درگیری با افراد ناشناس یک مأمور دیگر از نیروی انتظامی به شهادت رسید و یک سرباز وظیفه نیز زخمی شد. به گزارش دزنا ۲۴، در پی شهادت سه مأمور نیروی انتظامی در شهرستان سراوان در سیستان و […]

در پی شهادت سه مأمور نیروی انتظامی در شهرستان سراوان در سیستان و بلوچستان، صبح امروز نیز در درگیری با افراد ناشناس یک مأمور دیگر از نیروی انتظامی به شهادت رسید و یک سرباز وظیفه نیز زخمی شد.

به گزارش دزنا ۲۴، در پی شهادت سه مأمور نیروی انتظامی در شهرستان سراوان در سیستان و بلوچستان، صبح امروز نیز در درگیری با افراد ناشناس یک مأمور دیگر از نیروی انتظامی به شهادت رسید و یک سرباز وظیفه نیز زخمی شد.

هنوز جزئیاتی از این حادثه منتشر نشده است؛ اما به نظر می رسد این اتفاقات در هفته نیروی انتظامی در راستای انتقام افراد شرور از مأموران زحمت کش این ارگان باشد.

عصر روز گذشته نیز سه مامور نیروی انتظامی در شهرستان سراوان به شهادت رسیدند که سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان در تشریح این خبر اظهار داشت: تعدادی افراد ناشناس در تماس تلفنی با پلیس ۱۱۰ شهرستان سراوان اقدام به ایجاد کمین و شهادت ماموران نیروی انتظامی کردند که در نتیجه آن سه مامور نیروی انتظامی شهرستان به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: بررسی و پیگیری ها جهت شناسایی و دستگیری عوامل این حادثه ادامه دارد.

اشتراک مطلب با :