تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۵۷:۰۹
کد خبر : 17604

حادثه مرگبار در اهواز / افراد ناشناس خانواده‌ای را به رگبار بستند

دزنا ۲۴” اسماعیل ارزانی لحظاتی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار ما در اهواز با تایید این خبر اظهار کرد: این حادثه عصر امروز در منطقه کوروش و در خیابان اقبال این منطقه صورت گرفته است. وی در خصوص چگونگی این حادثه خاطرنشان کرد: افراد ناشناسی سرنشینان یک خودروی زانتیا که به دلیل مراجعه یکی از اعضای […]

دزنا ۲۴” اسماعیل ارزانی لحظاتی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار ما در اهواز با تایید این خبر اظهار کرد: این حادثه عصر امروز در منطقه کوروش و در خیابان اقبال این منطقه صورت گرفته است.

وی در خصوص چگونگی این حادثه خاطرنشان کرد: افراد ناشناسی سرنشینان یک خودروی زانتیا که به دلیل مراجعه یکی از اعضای خانواده به عابر بانک در خیابان اقبال کوی کوروش توقف کرده بود را به رگبار بستند.

فرماندار اهواز اظهار کرد: بر اثر این حادثه پدر و کودک این خانواده در جا کشته شدند و دو عضو دیگر خانواده هیچ آسیبی ندیدند.

وی در ادامه گفت: خوشبختانه به دلیل توقف خودرو جلوی بانک، دوربین‌های بانک مذکور این حادثه را ضبط کرده‌اند که ماموران امنیتی در حال بررسی فیلم این حادثه هستند.

فرماندار اهواز تصریح کرد: در حال حاضر نمی‌توان علت اصلی این درگیری را اعلام کرد اما پس از پایان یافتن بررسی‌ها اطلاع‌‌رسانی خواهیم کرد.

 

اشتراک مطلب با :
, , ,