تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۸:۱۳:۱۶
کد خبر : 17564

امام جمعه مسجدسلیمان: فرهنگ مبتذل غرب امروزه خانواده‌ها را هدف گرفته است

به گزارش دزنا ۲۴، حجت‌الاسلام صادق امینی صبح امروز در دیدار با اعضای خبرنگاران و مطبوعات شهرستان اظهار کرد: این مردم صبور و کم‌توقع و در صحنه، والاترین سرمایه و بزرگ‌ترین پشتوانه انقلاب بوده و حضور همه جانبه آنان را در صحنه‌های مختلف به وضوح دیده‌ایم. وی افزود: افق روشن و آینده درخشانی را برای […]

به گزارش دزنا ۲۴، حجت‌الاسلام صادق امینی صبح امروز در دیدار با اعضای خبرنگاران و مطبوعات شهرستان اظهار کرد: این مردم صبور و کم‌توقع و در صحنه، والاترین سرمایه و بزرگ‌ترین پشتوانه انقلاب بوده و حضور همه جانبه آنان را در صحنه‌های مختلف به وضوح دیده‌ایم.

وی افزود: افق روشن و آینده درخشانی را برای این شهرستان پیش‌بینی می‌کنم و با توجه به گذشته در یک یا دو دهه اخیر می‌بینیم که در تمام زمینه‌ها پیشرفت‌های خوبی در این منطقه حاصل شده است.

امام جمعه مسجدسلیمان ضمن تذکر به خطر جدی تلاش فرهنگ غربی برای نفوذ به جامعه اسلامی گفت: فرهنگ مبتذل غرب امروزه خانواده به‌عنوان اساس و بنیان اجتماع را هدف گرفته و با ابزار ماهواره و پخش برنامه‌های مبتذل به‌دنبال نفوذ و تخریب فرهنگ و ارزش‌های اسلامی و انسانی است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی مسجدسلیمان، توجه به فرهنگ اصیل بختیاری و تلاش در راستای گسترش این فرهنگ از راه توجه به موسیقی را از جمله راه‌های مؤثر با این توطئه دشمنان عنوان کرد و گفت: رویکرد ما به هنر و موسیقی و گویش بختیاری کاملاً مثبت بوده و بر گسترش این فرهنگ غنی و با ارزش و با اصالت تأکید دارم.

وی همچنین گریزی به نقش شوراهای اسلامی شهر و دیگر مسئولان زده و با اشاره به اینکه ترور شخصیت و تضعیف کار خوبی نیست، عنوان کرد: به هیچ وجه در مسائل سیاسی دخالت نکرده مگر در بحث عقلانی و هرگز کار به شخص نداشته اما به شخصیت بهاء می‌دهم و باید بیشتر بسنجیم.

اشتراک مطلب با :