تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , مهر, ۱۳۹۳ | ۰۰:۰۹:۱۴
کد خبر : 17553

اجرای زنده موسیقی سلطان قلبها در دانشگاه آزاد

به گزارش دزنا ۲۴ ،در این مراسم که امروز سه شنبه، ۱۵ مهرماه در سالن شیخ انصاری این دانشگاه برگزار شد گروه موسیقی دعوت شده به مراسم اقدام به اجرای موسیقی غیر مجاز و مربوط به قبل از انقلاب نمود. بنابر اظهارات برخی دانشجویان، بر اساس ابلاغ دکتر سید طه هاشمی، معاون فرهنگی و اجتماعی […]

به گزارش دزنا ۲۴ ،در این مراسم که امروز سه شنبه، ۱۵ مهرماه در سالن شیخ انصاری این دانشگاه برگزار شد گروه موسیقی دعوت شده به مراسم اقدام به اجرای موسیقی غیر مجاز و مربوط به قبل از انقلاب نمود.

بنابر اظهارات برخی دانشجویان، بر اساس ابلاغ دکتر سید طه هاشمی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی اجرای موسیقی زنده می بایست بخشی از مراسم جشن دانشجویان جدیدالورود باشد اما نکته اینجاست که چرا مسئولان دانشگاه آزاد دزفول از قبل هماهنگی و نظارت های لازم را بر محتوای قطعات اجرایی این گروه نداشته اند.

از طرفی با توجه به اینکه فردا ۱۶ مهرماه نیز جشن دانشجویان جدیدالورود ویژه خواهران در این دانشگاه برگزار می شود از دکتر سراج خرمی، ریاست دانشگاه و مسئولان فرهنگی این دانشگاه انتظار می رود که نظارت بیشتر و بهتری بر محتوای برنامه های ارائه شده در این مراسم داشته باشند.

================================

جارچی به مسئولان فرهنگی دانشگاه البته به مرکز نشینان باید جایزه داد که با آهنگ و … از دانشجویان استقبال می کنند. بچه ما کلاس دوم ابتدایی در آغاز سال حتی اهنگ معروف ” همشاگردی سلام “را نیز برایش پخش نکردند، تازه این کودکان هستند که ممکن فضای روزهای آغازین دبستان قدری آنها را دلتنگ کند و می گویند مدیران و معلمان از آنها با مراسمات شاد استقبال کنند،نه دانشجویان عزیز ؛ اما انگار مسئولان آزاد فضا را اشتباه گرفتند.حالا که موسیقی اجرا می کنید خودمان کلی موسیقی مجاز و جذاب داریم دیگه چرا سراغ موسیقی فیلمهای قبل از انقلاب می روید؟! بهرحال مبارک است.

 

اشتراک مطلب با :
 1. س Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  دمشون گرم / تا کور شود هر آنکس که نتواند دید

 2. علی Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  زمانی که قانون کشور بدست افراد خاص باز وبسته میشود انتظار نداشته باشید چنین برنامه ایی اجرا نشود منتظر باشید اگر چنین خبری منتشر میکنیداقایان شماها را به دادگاه معرفی میکنندکه حرمت برنامه ما را شکسته ایدوبه دانشگاه اهانت کردید

 3. دانشجو دانشگاه ازاد خیلی اسلامی Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  اها الان مشکل اینه قبل انقلاب زده شده؟یعنی برادران گل انصار حزب الله اگه بعد انقلاب زده میشد دیگه اسلام در خطر نمی افتاد؟بجای این همه انرژی ک صرف میکنید تا بیانیه صادر کنید برای دفاع از اسلام ناب محمدی خودتون میومدید دوتا کار فرهنگی میکردی جونارو از تو کنسرت میکشوندی تو مراسم خودت.اگه به حرف زدنه منم فردا بیانیه صادر میکنم.دست از این کارا بر دارید.اینکاراتون فقط جونارو دفع میکنید.یکم کارشناسانه فک کنید همه ادما یک شکل نمیتونن فک کنن. 

 4. سینا Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

  امام گفته بود:نگزاریدانقلاب به دست نااهلان بیفتد
  بعضی هافقط دنبال موقعیت می گردندتافضارااماده کنندبرای بروزتمایلات شخصی خودشون
  اغلبشون هیچ تعهدی هم نسبت به هیچ چیزندارند
  اگربزرگوارانی لطف کنندروشن گری کنندتاموقعیت افرادبرای دانشجویان روشن بشه قطعااین افرادرسواومنزوی خواهندشد
  توی دانشگاه تشکل راه انداختن با عناوین اسلامی برای جمع کردن ارا ولی درعمل میخواهندالگوهای ضداسلامی رادردانشگاه پیاده کنند(پرونده های اقدامات سال ۸۸ این افرادموجوده) این ازویژگی منافقین است که هیچوقت جرات نمی کندمستقیمامنظورخودش رابیان کندهمیشه ازرسواشدن می ترسدندان شاالله منافقین رسوامی شوند
  ومکرومکرالله والله خیرالماکرین