تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , مهر, ۱۳۹۳ | ۰۰:۰۴:۰۴
کد خبر : 17548

انفجار در یک‌ منزل مسکونی در شوشتر

دزنا ۲۴” بعد از ظهر امروز در میدان فخاریان شهرستان شوشتر انفجاری مهیب در یک واحد مسکونی باعث بر هم زدن آرامش در این منطقه شد. بر اساس شواهد موجود انفجار به حدی مهیب بوده است که چند باب منزل مسکونی در مجاورت محل حادثه نیز دچار خسارت‌هایی شده‌ و مشکلاتی برای آنها به‌وجود آمده […]

دزنا ۲۴” بعد از ظهر امروز در میدان فخاریان شهرستان شوشتر انفجاری مهیب در یک واحد مسکونی باعث بر هم زدن آرامش در این منطقه شد.

بر اساس شواهد موجود انفجار به حدی مهیب بوده است که چند باب منزل مسکونی در مجاورت محل حادثه نیز دچار خسارت‌هایی شده‌ و مشکلاتی برای آنها به‌وجود آمده است.

تخریب کامل واحد مسکونی که در طبقه دوم مجتمع مسکونی قرار داشته تاکنون از سوی مسئولان تائید شده ولی هنوز برای خسارت‌های جانی در این حادثه اخباری در دست نیست.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرستان در گفت‌وگوی کوتاهی در این زمینه با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: این حادثه به دلیل نامعلومی اتفاق افتاده و در حال اطفای حریق هستیم.

سید مهدی ایوبی تاکید کرد: در محل حادثه خساراتی مانند ترک‌خوردگی منازل همسایه‌ها و شکسته شدن شیشه‌های خانه‌های مجاور دیده می‌شود ولی هنوز درباره خسارت‌ها نمی‌توان به‌صورت دقیق اظهارنظر کرد.

وی تاکید کرد: در حال بیرون کشیدن مصدوم و یا مصدومان از زیر آوارهای واحد تخریب‌شده هستیم و به‌محض پایان عملیات اطلاعات تکمیلی در اختیار خبرگزاری فارس قرار می‌گیرد.

اشتراک مطلب با :