تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , مهر, ۱۳۹۳ | ۰۰:۰۰:۰۲
کد خبر : 17542

طرح مردم یاری به مناسبت هفته ناجا در دزفول آغاز شد

فرمانده انتظامی دزفول روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت:در راستای اجرای طرح مردم یاری از سوی نیروی انتظامی چند تیم پزشکی به همراه دارو به مناطق محروم دزفول اعزام شد. سرهنگ ‘ احمد چنداز ‘ افزود:پزشکان و کادر درمانی با حضور در روستای شهید کریمی دزفول به صورت رایگان بیماران را تحت درمان قرار […]

فرمانده انتظامی دزفول روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت:در راستای اجرای طرح مردم یاری از سوی نیروی انتظامی چند تیم پزشکی به همراه دارو به مناطق محروم دزفول اعزام شد.

سرهنگ ‘ احمد چنداز ‘ افزود:پزشکان و کادر درمانی با حضور در روستای شهید کریمی دزفول به صورت رایگان بیماران را تحت درمان قرار داده و داروی مورد نیاز آنها را تامین کردند.

وی اظهار داشت:به مناسبت هفته نیروی انتظامی خدمات درمانی در بهداری این نیرو در دزفول رایگان می باشد.

سرهنگ چنداز همچنین از اهدای خون توسط ماموران نیروی انتظامی خبر داد و اظهار داشت: ماموران نیروی انتظامی صبح امروز با حضور در پایگاه انتقال خون دزفول نسبت به اهدای خون اقدام کردند.

فرمانده انتظامی دزفول با بیان اینکه نیروی انتظامی علاوه بر ماموریت ها و وظایف محوله در راستای تامین امنیت و برقراری نظم در جامعه ۵۰ درصد توان خود را صرف خدمات رسانی مستقیم به مردم می نماید اظهار داشت:صدور گذرنامه ، خدمات راهنمایی و رانندگی و حوزه نظام وظیفه از جمله خدمات نیروی انتظامی است که مغفول مانده و به درستی تشریح نشده است.

وی با اشاره به شعار امسال هفته ناجا با عنوان ‘ پلیس ، تلاش جهادی کار آمدی و اقتدار ‘ در طول این هفته خدمات رسانی به شهروندان با سرعت بیشتری انجام می شود.

اشتراک مطلب با :