تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۱:۵۶
کد خبر : 17535

بمناسبت هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک دردزفول برگزارشد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴”  حجت الاسلام ‘سیدمحمدعلی قاضی دزفولی’ روز دوشنبه در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در ستاد فرماندهی این نیرو در دزفول ، نیروی انتظامی را مجموعه ای بزرگ با وظایف متنوع و گسترده معرفی کرد و افزود:برقراری و حفظ امنیت بدون تعامل سایر دستگاهها امکان پذیر نیست. وی […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دزنا ۲۴”  حجت الاسلام ‘سیدمحمدعلی قاضی دزفولی’ روز دوشنبه در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در ستاد فرماندهی این نیرو در دزفول ، نیروی انتظامی را مجموعه ای بزرگ با وظایف متنوع و گسترده معرفی کرد و افزود:برقراری و حفظ امنیت بدون تعامل سایر دستگاهها امکان پذیر نیست.

وی با اشاره به حضور فعال نیروی انتظامی در عرصه فرهنگی ، اجتماعی ، امنیتی و اقتصادی گفت:نیروی انتظامی متناسب با انتظار بحق مردم مسیر تعالی و تکامل را پیموده است.

امام جمعه دزفول رابطه محبت آمیز ماموران انتظامی با مردم را خواستار شد و گفت:امنیت به عنوان یک عنصر اصلی در بهبود وضعیت کشور موجب احساس آرامش در جامعه می شود.

وی برقراری امنیت اجتماعی و اخلاقی در جامعه به ویژه در حوزه حجاب و عفاف را از مطالبات مردم از نیروی انتظامی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی دزفول نیز با ارائه گزارشی از عملکرد شش ماهه این نیرو گفت:نیروی انتظامی دزفول طی امسال در کاهش جرایم و افزایش کشف رتبه نخست را در استان خوزستان کسب کرده است.

سرهنگ ‘ احمد چنداز’ افزود:در حوزه پیشگیری نیز شهرستان دزفول نسبت به شش ماهه نخست سال گذشته ۴۱ درصد کاهش جرم و ۲۶ درصد افزایش کشف داشته است.

وی گفت:در زمینه کشف مواد مخدر نیز شهرستان دزفول در شش ماهه نخست امسال پس از اهواز بیشتری مورد کشفیات را به خود اختصاص داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان دزفول بر تعامل و خدمات رسانی مضاعف به شهروندان در طول هفته ناجا تاکید کرد.

اجرای حرکات رزمی و مانور دستگیری سارقان از دیگر برنامه های این آیین بود.

همچنین در نخستین روز از هفته نیروی انتظامی ،شهرک ترافیک راهنمایی و رانندگی شهرستان دزفول افتتاح شد.

رییس پلیس راهور دزفول در آیین افتتاح این شهرک آموزشی در بوستان بعثت دزفول ، هدف از راه اندازی این شهرک را آموزش و ارتقای فرهنگ ترافیکی عنوان کرد.

سرگرد ‘ تورج کرد علیوند ‘ افزود:این شهرک که برای آموزش دانش آموزان راه اندازی شده نقش مهمی در نهادینه کردن فرهنگ ترافیک در جامعه دارد.

‘ محمدرضا کرمی نژاد’ شهردار دزفول نیز در این آیین نسبت به تامین ۱۰ دستگاه خودروی آموزشی برای شهرک ترافیکی قول مساعد داد.

 

اشتراک مطلب با :