تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۴:۴۵:۴۲
کد خبر : 17526

نماینده دزفول زمین، دلیل مهاجرت روستاییان به دزفول است

به گزارش دزنا ۲۴” نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی مشکل زمین و مسکن را یکی از عمده دلایل مهاجرت روستاییان به این شهر عنوان کرد. عباس پاپی زاده درگفتگویی به خبرنگار دزنا ۲۴”  گفت: معابر وضعیت نامناسبی دارند همچنین امکانات و خدمات زیربنایی در روستاهای دزفول وجود ندارد. نماینده مردم شهرستان دزفول […]

به گزارش دزنا ۲۴” نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی مشکل زمین و مسکن را یکی از عمده دلایل مهاجرت روستاییان به این شهر عنوان کرد.

عباس پاپی زاده درگفتگویی به خبرنگار دزنا ۲۴”  گفت: معابر وضعیت نامناسبی دارند همچنین امکانات و خدمات زیربنایی در روستاهای دزفول وجود ندارد.

نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس با اشاره به گزارشی در خصوص مشکلات روستاها اظهار کرد: یک گزارش کارشناسی از وضعیت و مشکلات مناطق روستایی دزفول برای تجدید نظر در تخصیص اعتبارات استانی مورد تصویب قرار گرفت.

وی افزود: اکثر روستاهای شهرستان دزفول با مشکل کمبود زمین و مسکن مواجه هستند و این موضوع مهاجرت روستاییان به شهر را به دنبال داشته است.

پاپی زاده همچنین یادآور شد: مردم دزفول که در طول هشت سال دفاع مقدس دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کردند حق آنها از خدمات زیربنایی و مسکن کمتر از ۳۰ درصد است.

در شهرستان دزفول بیش از ۷۰۰ روستا در بخش های مرکزی، چغامیش، سردشت و شهیون دزفول وجود دارند که به گفته مسئولان محلی دزفول برخی از این روستاها از ابتدایی ترین امکانات زیربنایی نیز بی بهره اند.

اشتراک مطلب با :
  1. الهه Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    به نظرم آقای پاپی زاده باید نظارت بیشتری رو شهرداریا داشته باشند تمام عوارض شهرداری منطقه یک که از مردم بیچاره میگیرند میره تو جیب معاون و فامیلاش، چه جوری یکی اجاازه داره ۱۷ تا از فامیلاشو در عرض یک سال تو شهرداری بیاره اونم کسایی که حتی سربازی نرفتند بعد این همه جوون زن و بچه دار تو این شهر بیکارند گناهشون چیه؟ اینکه فامیل آقای مهرآفرین نیستند؟این همه پول بیت المال کجا داره میره؟ لطفا با خودش مصاحبه کنید جواب بده