تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , مهر, ۱۳۹۳ | ۲۳:۰۵:۵۰
کد خبر : 17491

سفر رئیس جمهور به نیویورک دستاوردهای مهمی برای ملت ایران داشت

به گزارش خبرنگاردزنا ۲۴، حجت‌الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه دزفول با گرامیداشت روز عرفه اظهار کرد: روز عرفه روز شهادت مسلم بن عقیل سفیر امام حسین(ع) و هانیه بن قروه از نخستین شهدای کربلا بوده که مظلومانه به شهادت رسیدند. وی در ادامه از برگزارکنندگان برنامه‌های هفته دفاع مقدس […]

به گزارش خبرنگاردزنا ۲۴، حجت‌الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفولی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه دزفول با گرامیداشت روز عرفه اظهار کرد: روز عرفه روز شهادت مسلم بن عقیل سفیر امام حسین(ع) و هانیه بن قروه از نخستین شهدای کربلا بوده که مظلومانه به شهادت رسیدند.

وی در ادامه از برگزارکنندگان برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این شهرستان قدردانی کرد و افزود: زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باید همگانی شود.

امام جمعه دزفول با اشاره به سفر رئیس جمهور به نیویورک و روسیه و دستاوردهای مهمی که برای ملت ایران به دنبال داشت، تصریح کرد: دکتر روحانی در سفر به نیویورک به خوبی و با اقتدار از حقوق ملت ایران دفاع کرد.

قاضی‌دزفولی خاطرنشان کرد: دیوید کامرون در سازمان ملل، سخنرانی بچه‌گانه و مضحکی داشت که نشان دهنده عمق کینه و دشمنی نسبت به اسلام بوده و ارزش پاسخگویی ندارد.

وی در ادامه سخنان گستاخانه و توهین‌آمیز نخست وزیر انگلیس که ایران را متهم به همکاری با تروریسم کرد را محکوم کرد.

امام جمعه دزفول همچنین با تقدیر از نیروی انتظامی، درخواست کرد با اقتدار در مناطق مختلف به ویژه نقاط پرتردد شهر حضور فعال‌تری داشته باشند تا امنیت برقرار شود.

اشتراک مطلب با :