تاریخ انتشار خبر: ۸ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۵:۳۱
کد خبر : 17429

اولین جشنواره ایده‌ها و اختراعات دانشجویی با عنوان “ذهن جوان” در دانشگاه آزاد دزفول برگزار می‌شود

جلسه هماهنگی اولین جشنواره دانشجویی ایده ها و اختراعات با عنوان”ذهن جوان” با حضور دکتر ناصر سراج خرمی رئیس دانشگاه آزاد واحد دزفول برگزار شد. به گزارش شبکهاطلاع رسانی دزنا ۲۴ به نقل از مرکز خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول؛ جلسه هماهنگی اولین جشنواره دانشجویی ذهن جوان در دفتر ریاست واحد با حضور مسؤلین […]

جلسه هماهنگی اولین جشنواره دانشجویی ایده ها و اختراعات با عنوان”ذهن جوان” با حضور دکتر ناصر سراج خرمی رئیس دانشگاه آزاد واحد دزفول برگزار شد.
به گزارش شبکهاطلاع رسانی دزنا ۲۴ به نقل از مرکز خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول؛ جلسه هماهنگی اولین جشنواره دانشجویی ذهن جوان در دفتر ریاست واحد با حضور مسؤلین و عوامل برگزاری این جشنواره برگزار شد.
نفیسه خواجوی دبیر جشنواره در گفتگو با مرکز خبرگزاری گفت: “ایدهای دانشجویان در تمامی رشته‌ها وگرایش‌ها” ، “ایده‌های ساده یا حتی غیر مرتبط با رشته تحصیلی” و “اختراعات دانشجویان در هر زمینه و رشته” از محورهای اصلی جشنواره دانشجویی ایده ها و اختراعات ذهن جوان می باشد.
خواجوی افزود: ثبت نام جهت حضور در این جشنواره به صورت حضوری و اینترنتی از ۱۳ اردیبهشت ماه آغاز و تا ۸ خرداد ۱۳۹۳ ادامه داشت که در نتیجه آن تعداد۱۶۰ ایده جهت حضور در این جشنواره نام نویسی شد و در نهایت تعداد ۱۳۰ ایده پذیرفته شدند
دبیر جشنواره ذهن جوان خاطر نشان کرد عمده طرح های ارائه شده از رشته های برق، مکانیک، کامپیوتر، مهندسی پزشکی، متالورژی، فیزیک و پزشکی می باشند.
خواجوی افزود: روز های شنبه ۹۳/۷/۲۶ و یکشنبه ۹۳/۷/۲۷ زمان برگزاری مراسم افتتاحیه، اختتامیه و نمایشگاه این جشنواره می باشد که داوری طرح ها نیز در این ۲ روز انجام خواهد شد.
شایان ذکر است طرح ها و ایده هایی از دانشگاه های استان خوزستان، شهرهای تهران، تبریز و شیراز در این جشنواره پذیرفته شدند و شرکت های دانش بنیانی از شیراز نیز در این جشنواره حضور پیدا خواهند کرد

اشتراک مطلب با :