تاریخ انتشار خبر: ۸ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۲:۱۰:۳۲
کد خبر : 17414

لزوم نهایی شدن محدوده تردد خودروهای پلاک اروند و جلوگیری از سردرگمی مردم

به گزارش دزنا ۲۴، مهران بابایی عصر امروز در جلسه بررسی مشکلات ترخیص خودرو‌های منطقه آزاد اروند در خرمشهر، اظهار داشت: با توجه به افزایش محدوده تردد خودروهای پلاک اروند در سطح استان، برای افزایش ظرفیت‌ها و بهبود شرایط ترخیص این خودرو‌ها نیازمند اتخاذ تدابیری در این راستا هستیم. وی چند پیشنهاد برای نیل به […]

به گزارش دزنا ۲۴، مهران بابایی عصر امروز در جلسه بررسی مشکلات ترخیص خودرو‌های منطقه آزاد اروند در خرمشهر، اظهار داشت: با توجه به افزایش محدوده تردد خودروهای پلاک اروند در سطح استان، برای افزایش ظرفیت‌ها و بهبود شرایط ترخیص این خودرو‌ها نیازمند اتخاذ تدابیری در این راستا هستیم.

وی چند پیشنهاد برای نیل به این اهداف مطرح کرد و گفت: از جمله پیشنهاداتی که می‌توان برای بهبود وضعیت فعلی ترخیص خودروهای پلاک اروند ارائه کرد، پیش‌بینی احداث مجتمعی کامل که در آن کارهای بیمه‌ای نیز انجام و فضای توسعه در آن در نظر گرفته شده باشد.

جانشین پلیس راهور خوزستان تعداد خودروهای شماره شده منطقه آزاد را از ابتدای سال‌جاری ۴ هزار و ۲۰۰ خودرو اعلام کرد و افزود: در مجموع از آغاز این طرح با احتساب پلاک‌گذاری و نقل و انتقالات این میزان ۷ هزار و ۲۰۰ خودرو بوده است.

وی با بیان اینکه پلیس راهور در بحث پلاک‌گذاری مشکل خاصی ندارد، افزود: اکنون یک نفر در بخش پلاک‌گذاری خودروهای پلاک اروند به انجام کار می‌پردازد و آمادگی افزایش یک نیروی دیگر را داریم.

وی ادامه داد: در صورتی که روند کار پیش از پلاک‌گذاری تسریع شود آمادگی افزایش تعداد نیرو‌ها به چهار نفر را نیز داریم.

بابایی در ادامه گفت: متحدالشکل شدن لباس فرم تمام فعالان در عرصه خودروهای پلاک اروند، نصب تابلوهای نشان دهنده روش و روال کار برای اطلاع مراجعه کنندگان و جلوگیری از سردرگمی آن‌ها، به روز شدن GPS که کل محدوده خوزستان را شامل شود و مانع خروج خودرو‌ها از این محدوده شود و رسیدگی به سالن انتظار و به جا آوردن تکریم ارباب رجوع از دیگر پیشنهادات در این راستا است.

وی در پایان بر لزوم روشن‌سازی تفاوت محدوده منطقه آزاد و محدوده تردد خودروهای پلاک اروند تاکید کرد و اظهار داشت: امیدواریم تدابیری اندیشه شود که محدوده تردد خودروهای پلاک اروند تبیین و از سردرگمی مردم کاسته شود.

وی تصریح کرد: همچنین وضعیت محل سکونت و احراز سکونت در حال انجام است.

اشتراک مطلب با :