تاریخ انتشار خبر: ۷ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۱:۵۱:۴۷
کد خبر : 17408

طرح آموزش اطفای حریق برای تاکسی‌داران دزفولی اجرا شد

به گزارش دزنا ۲۴” ، طرح آموزش اطفای حریق برای رانندگان تاکسی در دزفول برگزار شد. عبدالحسین معظم‌فر صبح امروز در این دوره آموزشی به خبرنگار ما اظهار کرد: تاکسی‌داران با گذراندن این دوره می‌توانند حتی سریع‌تر از ماموران آتش‌نشانی در صحنه حضور یافته و از پیش‌روی حریق و گسترش آن جلوگیری کرده و از […]

به گزارش دزنا ۲۴” ، طرح آموزش اطفای حریق برای رانندگان تاکسی در دزفول برگزار شد.
عبدالحسین معظم‌فر صبح امروز در این دوره آموزشی به خبرنگار ما اظهار کرد: تاکسی‌داران با گذراندن این دوره می‌توانند حتی سریع‌تر از ماموران آتش‌نشانی در صحنه حضور یافته و از پیش‌روی حریق و گسترش آن جلوگیری کرده و از یک فاجعه ممانعت به‌عمل آورند.

وی اضافه کرد: این طرح که در دستور کار واحد آموزش این سازمان قرار گرفته، از امروز آغاز شده و در هر جلسه ۴۰ نفر از تاکسی‌داران با شرکت در کلاس‌های آموزشی با روش‌های اطفای حریق به‌وسیله کپسول آشنا می‌شوند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی دزفول تصریح کرد: نصب کپسول‌های اطفای حریق در تاکسی‌ها و برگزاری کلاس‌های اطفای حریق به‌صورت عملی و تئوری از اولویت‌های آموزشی رانندگان تاکسی است.

معظم‌فر در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به گشت‌زنی و فعالیت شبانه‌روزی رانندگان تاکسی در سطح شهر، می‌توانند نقشی حیاتی را در هنگام بروز آتش‌سوزی ایفا کنند.

وی در پایان تاکید کرد: تاکسی‌داران با گذراندن این دوره می‌توانند حتی سریع‌تر از ماموران آتش‌نشانی در صحنه حضور یافته و از پیش‌روی حریق و گسترش آن جلوگیری کرده و از یک فاجعه ممانعت به‌عمل آورند.

اشتراک مطلب با :