تاریخ انتشار خبر: ۵ , مهر, ۱۳۹۳ | ۲۲:۰۳:۴۴
کد خبر : 17380

مدیر کل دادگستری خوزستان: سارقان مسلح طلافروشی دزفول دستگیر و بزودی محاکمه می شوند

به گزارش دزنا ۲۴  ‘محمدباقر الفت’ روز شنبه در آیین معارفه رییس جدید دادگستری دزفول افزود: از آنجا که این سارقان در خرم آباد دستگیر شده اند ، در آنجا نیز محاکمه خواهند شد.  وی اظهار داشت:با توجه به تاثیر منفی این سرقت مسلحانه در اذهان عمومی در فصل بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس […]

به گزارش دزنا ۲۴  ‘محمدباقر الفت’ روز شنبه در آیین معارفه رییس جدید دادگستری دزفول افزود: از آنجا که این سارقان در خرم آباد دستگیر شده اند ، در آنجا نیز محاکمه خواهند شد.  وی اظهار داشت:با توجه به تاثیر منفی این سرقت مسلحانه در اذهان عمومی در فصل بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس این سارقان با قاطعیت محاکمه می شوند.

امام دزفول نیز با اشاره به سرقت مسلحانه طلافروشی در دزفول با تاکید بر برخورد قاطع با سارقان مسلح گفت:سارقان باید در ملا عام مجازات شوند تا مردم آرامش یابند.

حجت الاسلام ‘سید محمد علی قاضی دزفولی’ افزود:باید از یک تریبون رسمی خبر دستگیری سارقان اعلام شود تا امنیت در سطح شهر برقرار شود.

به گفته فرمانده انتظامی دزفول شنبه گذشته سه سارق مسلح با شلیک چند تیر هوایی و شکستن شیشه ویترین یک مغازه طلا فروشی در خیابان شریعتی دزفول مقداری طلا را به سرقت برده و بوسیله یکدستگاه خودرو سواری متواری شدند.

سرهنگ ‘ احمد چنداز ‘ افزود:به دنبال وقوع این سرقت نیروی انتظامی با پوشش کامل جاده ای مواصلاتی و همکاری پلیس آگاهی استان لرستان ، سارقان را در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر کرد.

ایرنا

اشتراک مطلب با :