تاریخ انتشار خبر: ۵ , مهر, ۱۳۹۳ | ۲۲:۰۰:۳۴
کد خبر : 17377

تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با سازمان فنی و حرفه ای دزفول ایجاد شد.

به گزارش دزنا ۲۴” رئیس  سازمان فنی و حرفه ای دزفول در دیدار با دکتر ناصر سراج خرمی رئیس واحد دزفول و مسؤلین تجاری سازی این واحد دانشگاهی دیدار و گفتگو کردند. صادقی جولا گفت: بر اساس این تفاهم نامه دانشگاه آزاد با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته آمادگی برگزاری دوره […]

به گزارش دزنا ۲۴” رئیس  سازمان فنی و حرفه ای دزفول در دیدار با دکتر ناصر سراج خرمی رئیس واحد دزفول و مسؤلین تجاری سازی این واحد دانشگاهی دیدار و گفتگو کردند.

صادقی جولا گفت: بر اساس این تفاهم نامه دانشگاه آزاد با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته آمادگی برگزاری دوره های مشاوره ای و فنی و تخصصی برای ادارات، سازمان ها و مؤسسات حقوقی و حقیقی را دارد.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی دزفول به عنوان بزرگترین مجتمع آموزش عالی شمال خوزستان و قطب فنی و مهندسی جنوب کشور در بالابردن سطح علمی، پژوهشی، فرهنگی و اقتصادی منطقه نقش مؤثر و غیر قابل انکاری داشته و هم اکنون با برگزاری دوره های فنی و تخصصی از جمله دوره های بازرسی جوش مقدماتی و پیشرفته، دوره آموزش نانو و نانو الکترونیک، رباتیک از مبتدی تا پیشرفته و ده ها دوره دیگر سعی در ارتقاء سطح علمی، فنی، تخصصی و اقتصادی منطقه دارد.

همچنین صادقی جولا” از برگزاری اولین دوره تست جوش، به درخواست سازمان نظام مهندسی برای مهندسین آن سازمان در این واحد دانشگاهی خبر داد.

وی افزود: تمامی اقدامات انجام شده در راستای تأکید دکتر میرزاده ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی به منظور استفاده از پتانسیل ها و امکانات مجموعه دانشگاه در جهت جذب درآمد های غیر از شهریه دانشجویی بوده و این واحد دانشگاهی با توجه به استراتژی پیش رو، کماکان در جذب بودجه ۱۲درصدی غیر از شهریه ای از طریق دانشگاه پیش قدم خواهد بود.

در ادامه معاون تجاری سازی واحد دزفول گفت: این واحد دانشگاهی با در اختیار داشتن فضاهای آموزشی و رفاهی با بالاترین کیفیت، آمادگی برگزاری دوره های ضمن خدمت برای ادارات و سازمان های منطقه را دارد که برای نمونه می توان به برگزاری دوره های ارتقاء و تعالی رفتار سازمانی پرسنل نیروی انتظامی استان خوزستان و همچنین دوره های آموزش ضمن خدمت شهرداری ها و شوراهای شمال خوزستان اشاره کرد.

اشتراک مطلب با :