تاریخ انتشار خبر: ۴ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۸:۳۰:۳۱
کد خبر : 17356

علیرضا چرخابی رئیس حوزه هنری استان خوزستان شد

به گزارش دزنا ۲۴” طی مراسم تودیع و معارفه ای که در هتل نیشکر اهواز برگزار گردید ، خبرنگار سابق دزفول به سمت سرپرست حوزه هنری خوزستان منصوب شد . در این مراسم که با حضور “محمد کرم الهی” معاون اجرایی اداره کل امور استان‌ ها و مجلس حوزه هنری کشور برگزار گردید ، طی […]

به گزارش دزنا ۲۴” طی مراسم تودیع و معارفه ای که در هتل نیشکر اهواز برگزار گردید ، خبرنگار سابق دزفول به سمت سرپرست حوزه هنری خوزستان منصوب شد .

در این مراسم که با حضور “محمد کرم الهی” معاون اجرایی اداره کل امور استان‌ ها و مجلس حوزه هنری کشور برگزار گردید ، طی حکمی از سوی “مجید مصلحی” رئیس حوزه هنری کشور ، ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های محمود نادری رئیس سابق حوزه هنری استان در طی دوران مدیریتش ، “علیرضا چرخابی” به جای وی انتخاب و معرفی گردید .

گفتنی است : علیرضا چرخابی خبرنگار سابق دزفول ، مدیرمسئول نشریه دژپل این شهرستان و مسئول پیشین ستاد ساماندهی سایت ها و پایگاه های خبری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد .

چرخابی در این آیین طی سخنانی اظهار داشت : استان خوزستان از ظرفیت‌ های فرهنگی بالایی برخوردار است و قدمت و تمدن دارد و همین موضوع هم می‌ طلبد بیش از آن چه که هست با جدیت تلاش کنیم ، تا بتوانیم عملکرد قابل قبولی را از خودمان بر جای گذاریم .

اشتراک مطلب با :