تاریخ انتشار خبر: ۱ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۰:۰۸:۳۲
کد خبر : 17320

حمایت تق و لق دولت از نماینده عالی خود در خوزستان/چه کسانی از بالا آسمان را به زمین می دوزند؟

به گزارش دزنا ۲۴ ، از همان روز که استاندار خوزستان خبر تردد ماشین های پلاک اروند را در سرتاسر استان اعلام کرد لبخندی بر روی لب مردم نشست چه آنها که پول خرید این ماشین ها را نداشتند و چه آنها که حیفشان می آمد پول خود را پای ماشین های بی کیفیت و […]

به گزارش دزنا ۲۴ ، از همان روز که استاندار خوزستان خبر تردد ماشین های پلاک اروند را در سرتاسر استان اعلام کرد لبخندی بر روی لب مردم نشست چه آنها که پول خرید این ماشین ها را نداشتند و چه آنها که حیفشان می آمد پول خود را پای ماشین های بی کیفیت و البته گران داخل خرج کنند.

انتشار این خبر جنجالی بی شک حکایت از جنجال های بعدی داشت ، صاحب نظران و مردم از خود می پرسیدند که آیا واقعا دولتی ها و خصوصا لابی های خودروسازان سکوت می کنند و برای این اقدام شجاعانه استاندار کف و هورا می زنند یا سنگ اندازی ها شروع خواهد شد؟

اندک مدتی نگذشت که سیگنال هایی در سخنرانی دکتر مقتدایی دریافت شد که بله عده ای از بالا، آسمان را به زمین دوخته اند و در برابر این تصمیم مقاومت می کنند اما وی تاکید داشت این اتفاق قطعا خواهد افتاد حتی تنی چند از نمایندگان خوزستانی در حمایت از استاندار موضع گرفتند.

اما به مرور زمان  این مخالفت ها علنی شد تا آنجا که مخالفت با این موضوع از طرف سخنگوی دولت اعلام شد که هیات دولت مصوب کرده تا تردد ماشین های مناطق آزاد فقط در محدوده منطقه آزاد شدنی باشد و لاغیر، آیا این مصوبه جز باطل کردن دستور استاندار خوزستان بود؟

ابطالی که هنوز استانداری آن را شایعه می داند البته به ماند که در این راستا اطلاع رسانی نامناسب استانداری به تحیر و سردرگمی مردم اضافه کرده است.

لکن آنچه که عیان است رضایت مردم استان از اقدام ویژه استاندار است لذا باید گفت  هر تصمیمی که برای ابادانی استان گرفته شود مورد تایید همه خوزستانی ها خواهد بود و مردم این استان از این اقدام دکتر مقتدایی حمایت می کنند.

از دولت محترم که دولت تدبیر دارد  انتظار می رود تصمیمی نگیرد که نماینده عالی دولت در خوزستان را به جای تقویت تخریب کند چرا که ابطال مجوز استاندار برای تردد ماشین های پلاک اروند جز این نتیجه ای ندارد و عین بی تدبیری است، از طرف دیگر این حرکت دولت قطعا تزریق ناامیدی در بین مردم استان خوزستان است و این زیبنده دولتی که امید نام دارد نمی باشد.

و در آخر باید توجه کرد رسانه ها و صاحبان تریبون ها در زمین خودروسازان و لابی های قوی آن ها بازی نکنند و با هماهنگی نمایندگان مجلس در جهت توسعه و آبادانی استان خوزستان حداکثر توان خود را مصروف دارند.

رهیاب

اشتراک مطلب با :
, , , , , , , ,