تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۰:۳۷:۵۳
کد خبر : 17304

رژه نیروهای مسلح مستقر در شمال خوزستان در دزفول برگزار شد

به گزارش دزنا ۲۴” امام جمعه دزفول در جمع یگان های نمونه نظامی و انتظامی در جوار شهدای هشت سال دفاع مقدس در بلوار شهیدآباد این شهر در سخنانی گفت: هفته دفاع مقدس یادآور ایستادگی و مقاومت امتی خداجو و دلیر مردانی است که مسیر تاریخ را تغییر دادند. حجت الاسلام ‘ سیدمحمدعلی قاضی دزفولی’ […]

به گزارش دزنا ۲۴” امام جمعه دزفول در جمع یگان های نمونه نظامی و انتظامی در جوار شهدای هشت سال دفاع مقدس در بلوار شهیدآباد این شهر در سخنانی گفت: هفته دفاع مقدس یادآور ایستادگی و مقاومت امتی خداجو و دلیر مردانی است که مسیر تاریخ را تغییر دادند.

حجت الاسلام ‘ سیدمحمدعلی قاضی دزفولی’ افزود:دفاع مقدس تجلی پیروزی خون بر شمشیر و تبلور جوشش خون شهدا و ایثارگران است.

وی هفته دفاع مقدس را میثاقی دوباره با شهدا و آرمان های بلند امام راحل (ره) و مقام عظمای ولایت بیان کرد و گفت: از برکت دفاع مقدس ، اسلام حیاتی دوباره یافت.

امام جمعه دزفول ، خودباوری ، استقلال ، آزادی و نیز عزت و عظمت نظام اسلامی را حاصل فداکاری فرزندان دلیر این مرز و بوم در هشت سال دفاع مقدس بیان کرد.

در این آیین که جمعی از فرماندهان ارشد نظامی حضور داشتند یگان های نمونه مستقر در شمال خوزستان توان نظامی و دفاعی خود را به نمایش گذاشته و بخشی از تجهیزات نظامی و دفاعی به نمایش درآمد.

یگانهای نمونه پایگاه چهارم شکاری دزفول ، تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول، تیپ حضرت مهدی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان ، آموزشگاه شهید باکری ، پدافند هوایی دزفول ، پشتیبانی منطقه شش ، سپاه ناحیه دزفول و نیز نیروهای بسیجی در این آیین از مقابل جایگاه رژه رفتند.

همچنین یگان های موتوری سپاه و نیروی انتظامی و نیز تجهیزات نظامی و دفاعی مستقر در منطقه با عبور از مقابل جایگاه آمادگی خود را برای دفاع از کیان اسلامی به نمایش گذاشتند.

اشتراک مطلب با :