تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۱:۰۹:۴۹
کد خبر : 17286

کشف سومین جسد(دختر شیرخوار) ازخانواده اهوازی در کانال انحرافی سنجر

‘ عبدالحسین معظم فر ‘ به خبرنگار ایرنا گفت:جنازه این دختربچه سه ساله که به همراه پدر و خواهر شش ساله اش پنجشنبه شب در رودخانه دز غرق شده بود ساعاتی پیش توسط اهالی روستای سنجر دزفول در کانال آبیاری کشاورزی پیدا شد. وی افزود:اجساد پدر این خانواده و یکی از فرزندانش نیز عصر دیروز […]

‘ عبدالحسین معظم فر ‘ به خبرنگار ایرنا گفت:جنازه این دختربچه سه ساله که به همراه پدر و خواهر شش ساله اش پنجشنبه شب در رودخانه دز غرق شده بود ساعاتی پیش توسط اهالی روستای سنجر دزفول در کانال آبیاری کشاورزی پیدا شد.

وی افزود:اجساد پدر این خانواده و یکی از فرزندانش نیز عصر دیروز در اطراف پل سوم دزفول در رودخانه دز پیدا شد.

چهار نفر اعضای یک خانواده اهوازی پنجشنبه شب حین قایق سواری در رودخانه دز در منطقه تفریحی ‘علی کله ‘ دچار حادثه شده و سه نفر آنان در رودخانه دز غرق شدند.

از ابتدای امسال تاکنون ۱۴۲ نفر از گردشگران توسط ناجیان غریق از رودخانه دز نجات داده شده و ۱۳ تن نیز در این رودخانه غرق شدند.

اشتراک مطلب با :
  1. احمد برادر مرحوم Germany Unknow Browser Unknow Os گفت:

    با سلام خدمت تمامی مسولینی که در پیدا کردن اجساد به ما کمک کردن کمال تشکر و ارزوی موفقیت و از خدای متعال ارزوی سعادت و سلامتی و موفقیت برای خودشان و خانواده محترمشان رو داریم و امیدوارم که خدا ما رو از این ادم های پاک و کمک رسان به ملت و دلسوز محروم نکند و برای خودشان و خانوادهاشون ارزوی سلامت و سعادت رو داریم