تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۸:۳۷:۳۴
کد خبر : 17282

سرقت مسلحانه دیروز واقعاً نوبر بود!

خدا را شکر که امنیت برقرار است!!سرقت در روز روشن و آنهم در دل شهر و آنهم در مرکز شهر و آنهم در شلوغ ترین خیابان شهر و آنهم در چند متری ایستگاه پلیس و مهم تر از همه سرقت مسلحانه به سبک فیلم های وسترن و تیراندازی هوایی بخاطر مشتی طلا با اسلحه کلاش […]

خدا را شکر که امنیت برقرار است!!سرقت در روز روشن و آنهم در دل شهر و آنهم در مرکز شهر و آنهم در شلوغ ترین خیابان شهر و آنهم در چند متری ایستگاه پلیس و مهم تر از همه سرقت مسلحانه به سبک فیلم های وسترن و تیراندازی هوایی بخاطر مشتی طلا با اسلحه کلاش و با خودروی پژو۴۰۵، فقط باید گفت : نوبرانه است، اسپند دونه دونه، چشم نخورند مسئولانمون دونه دونه.
خدا نکند که دزفول عنوان “بهشت سارقان” نام بگیرد، دیروز که این اتفاق ساعت ۵ بعدازظهر در خیابان شریعتی دزفول افتاد و با سرعت برق و باد خبرش از شبکه اجتماعی و پیامکها به همه جا ارسال شد ، بصورت یک سریال سوابق سرقتهای مسلحانه و برخی ناامنی های دیگر طی سالهای اخیر از خاطرمان گذشت؛ سرقت مسلحانه در خیابان منتظری تقاطع نشاط و مجروح شدن یک نفر، سرقت طلا فروشی در میدان امام و کشته شدن یک نفر ، قتل جوانی در زیرگذر خیابان شریعتی ،تیراندازی در نزدیکی پل قدیم و کشته شدن ۲نفر، دزدیهای روز وشب موتورها از داخل منازل و……
این سئوالات یقیناً علاوه بر نگارنده، برای خیلی از شاهدان جریان دیروز ،زنده شد و زبان به زبان می چرخد، نکته مهم اینکه در این میان این سئوالات پیش می آید که: جریان چیست؟ چرا امن ترین شهر خوزستان اینگونه شده است؟ با سارقان مشابه چه برخوردی شد؟ سارقان دستگیر می شوند ولی چرا احکامشان در ملاء عمومی اجرا نمی شود؟ آیا احکام بازدارنده نیست؟ آیا چاره ای برا مقابله نیست ؟آیا اگر خبر برخورد قاطع با سارقان در اذهان بپیچد دوباره دزدان را به طمع سرقت می اندازد؟ این طور به نظر می رسد که سرقت در دزفول برای سارقان هزینه کمر شکن ندارد!
پیشنهاد می شود که مسئولان ارشد شهر به شکل ویژه پرونده های ناامنی اخیر را در دستور کار قرار دهند، تسریع در بررسی تا رسیدن به اجرای حکم و اجرای آن در ملاعام با توجه به دستور صریح رئیس دستگاه قضا در خصوص مجرمانی که از سلاح سرد و به ویژه گرم استفاده می کنند و صدور احکام قاطع می تواند آسایش روانی برای مردم شهرستان ایجاد کند و صد البته زحمات نیروهای انتظامی و دستگاه قضا در اذهان عمومی تخریب نشود.

اشتراک مطلب با :
  1. احمد روغنیان Iran (ISLAMIC Republic Of) Unknow Browser Unknow Os گفت:

    آیا وقت آن نرسیده که به دلیل بی عرضگی مسءولین شهر خود مردم دست بکار بشوند و جلوی این تگزاس بازیهای دزدان را بگیرند .بیایید خودمان را مسلح کنیم .