تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۹:۵۶:۱۱
کد خبر : 17254

پیام تسلیت مـعاون استـانـدار و فرمـانـدار ویـژه دزفـول بمناسبت ضایعه دلخراش مرگ سه عضو یک خانواده در رود دز

به گزارش دزنا ۲۴” فرماندار شهرستان دزفول درپیامی به خانواده حادثه دیده پیام تسلیت دادند که به شرح زیر می باشد . انا الله وانا الیه راجعون در پی ضایعه دلخراش مرگ سه عضو یک خانواده اهوازی در رود دز بر اثر وقوع حادثه برای یک دستگاه قایق تفریحی که شامگاه پنج شنبه اتفاق افتاد […]

به گزارش دزنا ۲۴” فرماندار شهرستان دزفول درپیامی به خانواده حادثه دیده پیام تسلیت دادند که به شرح زیر می باشد .

انا الله وانا الیه راجعون

در پی ضایعه دلخراش مرگ سه عضو یک خانواده اهوازی در رود دز بر اثر وقوع حادثه برای یک دستگاه قایق تفریحی که شامگاه پنج شنبه اتفاق افتاد ، “حبیب الله آصفی” معاون استاندار و فرماندار ویژه دزفول پیام تسلیتی صادر ، که یک نسخه از آن در اختیار پایگاه خبری «دزنا ۲۴ » قرار گرفته ، که متن آن به شرح زیر می باشد :

بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

حادثه دلخراش مرگ سه عضو خانواده محترم نواصر که بر اثر حادثه ای تلخ در تفریحگاه ساحلی علی کله دزفول اتفاق افتاد ، موجی از غم و اندوه را در جانمان نشاند .

انسان های پاک و معصوم که فارغ از قید و بند زندگی ، مظلومانه و غریبانه به دیار حق شتافتند ، تا داغ هجرانشان سینه های رنجور و شکسته ما را به درد آورد .

اینجانب ضمن عرض تسلیت به مردم شریف شهرستان اهواز ، این ضایعه جانگداز را به بازماندگان و عموم بستگانشان تسلیت عرض نموده ، و از خداوند منان علو درجات را برای آن سفر کردگان ، و صبر و شکیبایی را برای بازماندگان آرزومندیم .

  حبیب الله آصفی  – فرماندار ویژه دزفول  ومعاون استاندار خوزستان

اشتراک مطلب با :