تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۱:۵۹:۵۹
کد خبر : 17201

دزفول برای اجرای ۲۰۰ ویژه برنامه در هفته دفاع مقدس آماده است

به گزارش  دزنا ۲۴، سرهنگ پاسدار ‘ عبدالامیر محتشمی راد’ در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود:با توجه به نقش و جایگاه دزفول در دوران دفاع مقدس و پشتیبانی از رزمندگان اسلام ، ویژه برنامه های متنوعی در طول هفته دفاع مقدس در دزفول برگزار می شود. وی با تشریح توطئه های دشمن در راستای […]

به گزارش  دزنا ۲۴، سرهنگ پاسدار ‘ عبدالامیر محتشمی راد’ در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود:با توجه به نقش و جایگاه دزفول در دوران دفاع مقدس و پشتیبانی از رزمندگان اسلام ، ویژه برنامه های متنوعی در طول هفته دفاع مقدس در دزفول برگزار می شود.

وی با تشریح توطئه های دشمن در راستای تهاجم فرهنگی و جنگ نرم افزود:به منظور خنثی سازی توطئه های دشمن برنامه های هفته دفاع مقدس پربارتر و با شکوهتر از سالهای گذشته برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول از رژه یگان های نظامی و انتظامی ،برپایی نمایشگاه دفاع مقدس با عنوان ‘جنگی که بود و راهی که هست’ ، برگزاری اردوهای جهادی در بخش شهیون و ارائه خدمات درمانی رایگان به عنوان مهمترین برنامه های هفته دفاع مقدس در دزفول نام برد.

وی اظهار داشت:همرمان با سراسر کشور زنگ دفاع مقدس در مدارس دزفول نواخته می شود ضمن اینکه در طول هفته دفاع مقدس مزار شهدا غبارروبی و عطر افشانی می شود.

سرهنگ محتشمی راد گردهمایی بانوان نمونه ایثارگر ، برگزاری یادواره شهدا ، همایش وحدت و همدلی با حضور سران طوایف و رونمایی از دو مستند دفاع مقدس را از دیگر برنامه های این هفته عنوان کرد.

هفته دفاع مقدس از ۳۱ شهریورماه همزمان با نخستین روز تهاجم دشمن بعثی به خاک میهن اسلامی در سال ۱۳۵۹ آغاز می شود.

شهر دزفول به پاس مقاومت و ایستادگی مردم در طول هشت سال دفاع مقدس به عنوان پایتخت مقاومت ایران اسلامی انتخاب شد.

مردم دزفول در دفاع از انقلاب و میهن اسلامی دو هزار و ۶۰۰ شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده اند.

اشتراک مطلب با :